Adil Rami. (FRANCK FIFE)

Prantsusmaa jalgpallur Adil Rami on elus saavutanud ilmselt selle, millest paljud mehed unistavad. Ta saab oma elu jagada Pamela Andersoni endaga. 

Rami ja Anderson kohtusid esmakordselt möödunud aasta mais Monte Carlo vormel 1 etapil. Alates sellest ajast on nad lahutamatud olnud. "Rannavalve" megastaar Pamela pakkis kohvrid kokku ning lendas Los Angelesest Prantsusmaale Marseille´sse, kus ta jalgpalluriga leivad ühe kappi pani. 

Ilusa paari õnne ei sega sugugi tõik, et nende vanusevahe on 18 aastat. Anderson on praegu 50, Rami 32. Mõlemal on varasematest suhetest ka kaks last. Pamela kinnitas, et ta on Prantsusmaal õnnelik ning USAsse naasmisele pole mõelnud. 

Paarike einestamas. (thesun.co.uk)

Kes pole Pamelat ammu googeldanud, siis tuletame veidi meelde, mis näoga megastaar on. Isegi 50aastasena näeb ta suurepärane välja. 

Jaga artiklit

5 kommentaari

.
...Vart küll  /   14:21, 24. jaan 2018
Miks ei ole artikli autori nime?
Pealkirjast kumab igas asendis läbi, et sel vennal on rohud võtmata juba pikemat aega.
T
Tegelikult  /   13:37, 24. jaan 2018
Vananevad blondiinid + noored moslemimehed = "suur armastus" :D See on juba kirjutamata seaduseks saanud. Pamela Anderson ja Britney Spears on mõlemad sama reha otsa astunud. Janet Jakson tõestas, et ta ei ole blondiin ja astus reha pealt maha.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis