Thomas van der Mars.Foto: Alar Truu
24. jaanuar 2018, 20:44

Suur Kalev tegi väikesele Kalevile uut ja vana

Eesti korvpalli meistriliiga tänases ainsas kohtumises purustas tabelijuht Kalev/Cramo kodusaalis oma väikese venna Tallinna Kalev/TLÜ 98:53.Cramo mehed alustasid Gert Kullamäe ja Martin Müürsepa treeneriduo poolt juhitud Kalev/TLÜ vastu võimsalt, võites avaveerandi 25:15 ning poolajaks juhiti juba 51:35. Teisel poolajal jalga gaasipedaalilt ei tõstetud ning pärast 72:40 skooriga lõppenud kolmandat veerandaega jäi cramolastel üle vaid kohtumine võidusadamasse tüürida ning vormistada kindel 98:53 võit. Võitjate tulemuslikuim oli täna pingilt sekkunud Cedric Simmons, kelle arvele jäi 17 minutiga 13 punkti, Sten Sokk ja Bojan Subotic lisasid omalt poolt 12 silma. Cramo poolelt sai mänguaega kokku 11 meest, ainsana jäi mänguvorm selga tõmbamata Gregor Arbetil. Kalev/TLÜ eest tõi enim punkte Djordje Dzeletovic, kes viskas 11 silmas. Bamba Fall lisas 10 punkti. Kalev/Cramo jätkab endiselt kaotuseta, Kalev/TLÜ'l on kirjas kuus võitu ja üheksa kaotust, millega hoi