Arsenali mängijad tähistamas. Foto: GLYN KIRK
24. jaanuar 2018, 23:56

VIDEO | Õnnetud rikošetid maksid Londoni Chelseale finaalikoha

Jalgpalli Inglismaa liigakarika poolfinaalis said juubeldada Londoni Arsenali mängijad, kes alistasid kodustaadionil igipõlise linnarivaali Chelsea 2:1. Antonio Conte hoolealuste jaoks algas kohtumine väga positiivselt. Esmakordselt sahises Arsenali väravavõrk juba viiendal minutil, kuid sel puhul fikseeris abikohtunik korrektselt suluseisu. Kaks minutit hiljem oli aga kõik reeglitepärane, kui Eden Hazard jooksis üle Arsenali kaitseliini ja kohtumise väravatearve avas.

Viis minutit hiljem särasid aga tablool juba viiginumbrid, kui nurgalöögist pääses löögile Nacho Monreal, kelle pealöök võttis Marcos Alonso ja Antonio Rüdigerist nii õnnetu rikošeti, et Willy Caballero selja taga lõpetas.

Rüdiger oli õnnetult aktsioonis ka teisel poolajal, kui Alexandre Lacazette'i sööt tema jalast värava ette põrkas, kust Granit Xhaka selle varbaga võrku koksas.

Finaalis ootab Arsenali eest Premier League'i liider Manchester City.

Finaalis kohtub Arsenal Manchester City'ga.