Olümpia

Andy Warholiga pidutsenud Mehhiko mäesuusaprintsi purunenud olümpiaunistus 

Siim Kera, 26. jaanuar 2018, 00:10
OLÜMPIAKARJÄÄR LÄBI: suurvõistlustel nii tehnilistel- kui ka kiirusaladel võistelnud Hohenlohe Šotsi olümpial üle finišijoone ei jõudnud. Tuleval kuul Lõuna-Koreas ei pääse ta startigi. Foto: REUTERS/Scanpix

Prints Hubertus of Hohenlohe-Langenburg! Nimi, mis sunnib esiti suurest imestusest sügavalt sisse-välja hingama ning seejärel veel kord seda monstrumit lugema. Prints Hubertus of Hohenlohe-Langenburg! Nimi, mis võiks vabalt kuuluda mõnele pentsikule vuntsidega komöödiakarakterile.

Aga ei. See mees on saja ametiga Mehhiko olümpiasportlane, kes lootis Pyeongchangis ajalugu teha. Värsked vägiteod jäävad maailma kõige põnevamaks meheks kutsutud tegelinskil paraku korda saatmata, kuid ajuvaba karjääriga sekeldaja jääb igaveseks olümpialukku ühe kummalisema persoonina, kes suurel spordipeol osalenud.

Miks? Sest mehe elu on just kui filmist. „Sportlane, maailmarändur, elukunstnik. Hubertus von Hohenlohe on näinud ning teinud kõike.“ Nii tutvustab ta end oma koduleheküljel. Fotograaf, ärimees, popmuusik, produtsent – veel hunnik ameteid, mis Hubertuse iseloomustamiseks paslikud. Ja otseloomulikult mäesuusataja!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

7. august 2018, 00:01
Kas Andy Warholi tappis arstide viga?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee