Sten Olmre vedamisest jäi täna väheks. Foto: Alar Truu
25. jaanuar 2018, 20:23

TTÜ lagunes Balti liiga peksukoti vastu täielikult, Rapla võttis oma ära

Rapla korvpalliklubi oli Balti liigas koduväljakul Minski Tsmoki duubelmeeskonnast parem 93:68. Kurvemapoolsem oli aga TTÜ pallurite õhtupoolik, kes vandusid kodusaalis alla Atõrau Barsõle 66:71.Aivar Kuusmaa hoolealused võitsid kodusaalis avaveerandi 21:12, kuid teisel hooajal leidsid oma mängu üles ka valgevene noored, kes kaotusseisu poolajaks kahe punkti peale vähendasid. Ometi suutsid raplakad teisel poolajal käima panna mõnusa visete virr-varri ning kolmanda veerandaja lõpuks oli nende eduseis juba 64:53 ning lõpusireeni kõlades ilutsesid tablool 93:68 võidunumbrid. Võitjate edukaimad korvikütid on jätkuvalt legionäridetrio Dominique Hawkins (19), Nolan Cressler (18) ja Devonte Upson (14), kes viskasid kolme peale 51 punkti Rapla 93st. Raplal on A-alagrupis kirjas nüüd viis võitu ja neli kaotust, millega hoitakse kuue meeskonna konkurentsis kolmandat kohta. TTÜ oli samal ajal kodusaalis raskustes Balti liiga peksukoti Atõrau Barsõga. Kuigi peali