Alar Varrak.Foto: Alar Truu
27. jaanuar 2018, 21:15

VIDEO | Alar Varraku debüüt lõppes kaotusega tõelisele suurklubile

Pikalt Kalev/Cramo korvpalliklubi peatreenerina töötanud Alar Varrak asus tööle Leedu klubi Alytuse Dzukija juhendajana ja tegi täna Leedu kõrgliigas debüüdi.

Alytuse meeskond sõitis külla kuulsale Vilniuse Lietuvos rytasele ja pidi tunnistama kodumeeskonna 84:105 paremust. Avaveerandi suutsid Varraku hoolealused võita (27:26), kuid poolajaks oldi kõige napimas kaotusseisus. Vilniuse tiim tõi mängu pöörde kolmandal veerandil, mis võideti 32:13.

Lietuvos rytas hoiab Leedu kõrgliigas Kaunase Žalgirise järel teist kohta, kirjas on 17 võitu ja neli kaotust. Alytuse Dzukija on kuue võidu 14 kaotusega tagant poolt kolmas ehk kaheksas.

Lietuvos rytas on viiekordne Leedu meister ja viimane tiitel pärineb 2010. aastast. Sel sajandil on kahel korral võidetud ka EuroCup (2005 ja 2009).