VIDEO | Himki oli Ühisliigas saamas järjekordset valusat kaotust, võimsa spurdiga suudeti siiski au päästa

Toimetas Ats Kuldkepp, 30. jaanuar 2018, 13:01
Himki liider Aleksei Šved. BC Khimki / Twitter
Korvpalli Ühisliigas sai raske võidu Moskva oblasti Himki. Koduväljakul oldi kuus minutit enne lõppu Saraatovi Avtodori vastu 68:73 taga, aga sireeni kõlades näitas tabloo Himki 88:75 edunumbreid. Seega lõpetuseks 20:2 spurt.

Himki resultatiivseim oli 21 punktiga Aleksei Šved, meeskonna liider jagas kaaslastele ka 6 resultatiivset söötu. Anthony Gill lisas 14 punkti ja 9 lauapalli. Avtodori kasuks viskas 16 punkti Shaquielle McKissic, kes lõpetas esimesel poolajal ka võimsa alley-oop'i.

Jaanuari alguses Kalev/Cramole alistunud Himki sai viie kaotuse kõrvale seitsmenda võidu, Avtodroril on kuus võitu ja kuus kaotust. Tabelis ollakse vastavalt viiendal ja kuuendal kohal. Kalev/Cramo (4-9) on üheksandal positsioonil.

5. veebruar 2018, 20:37
Kalev/Cramole kaotanud Himki ei pääse Ühisliigas kuidagi ree peale, CSKAlt saadi korralik kolakas
26. jaanuar 2018, 23:45
VIDEO | Moskva CSKA jätkab Euroliigas võidumarssi, Itaalias pakuti korralik viskekontsert
26. jaanuar 2018, 22:16
7 FAKTI | Ühisliiga lehel kiidetakse Kalev/Cramot ja Janari Jõesaart
25. jaanuar 2018, 12:20
Briscoe jäi Ühisliiga Tähtede mängult esialgu välja, hääli said veel kaks kalevlast