Kalev/Cramo korvpallimeeskond.Foto: Martin Ahven
30. jaanuar 2018, 21:09

PURUSTUSTÖÖ! 112 punkti visanud Kalev/Cramo näitas noortele talentidele koha kätte (4)

Korvpalli Eesti meistriliigas võõrustasid Audentese noored kodusaalis Kalev/Cramot ja võtsid vastu ülisuure 44:112 kaotuse.

Kalev alustas hoogsalt ja juba avaveerandiga visati koguni 37 punkti, poolajaks särasid tablool numbrid 17:66. Teisel veerandil hoiti noored korvpallurid kuue punkti peal.

Teisel poolajal mängupilt siiski muutus ja ainuüksi kolmanda veerandiga viskasid Audentese poisid 16 punkti, mis oli vaid ühe võrra vähem kui tervel avapoolajal kokku. Lõpuks lahkusid favoriidid väljakult 112:44 võiduga.

Kalevi poolelt said korralikult mänguaega kõik 12 meest, kõige vähem panustas kümme minutit väljakul jooksnud Cedric Simmons. Üleplatsimees Branko Mirkovic viskas 19 minutiga 17 punkti ja andis viis korvisöötu. Bojan Subotic lisas 16 punkti ja viis lauapalli. Sten Sokk viskas 15, Thomas van der Mars 13 punkti.

Isaiah Briscoe mängis 14 minutit ja andis seitse resultatiivset söötu, võttis maha kolm lauapalli ja viskas kaks punkti.

Audentese resultatiivseim oli täna 11 punkti visanud Ron Arnar Pehka.