Spordivaria

Ümber kaela keerdunud nabanöör, isa enesetapp ning hommikune kärakas ehk Maailma kõige ohtlikuma naise karm elu (5)

Siim Kera, välismeedia põhjal, 31. jaanuar 2018 00:06
KAKLUSSTAAR: Tema on Ronda Rousey, maailma ohtlikem naine.Foto: AFP/Scanpix

Müts maha. Ameeriklanna Ronda Rousey (30) on naiste vabavõitluse pioneer. Parim naiskakleja läbi aegade! Legendaarse sportlase MMA-heitlustega on praeguseks aga kriips peal, ta sukeldub WWE wrestlingu maailma. Hüvasti sport, tere meelelahutus? See polegi nii tähtis. Hoopis põnevam on superstaari senine elu, mis on möödunud juba esimesest elusekundist alates vägagi künklikult. Ei puudu viin, narkootikumid ega vargused!

Ükski ülivõrre pole Rousey kohta liiast. Oma ala suurim staar, kes sillutas jõhkras taplusuniversumis teed teistelegi sookaaslastele. Ta murdis kaklussaalidest otse Hollywoodi punastele vaipadele. Mõni aeg tagasi valiti ta ESPNi internetihääletuses aegade parimaks naissportlaseks, ta oli 2015. aastal kolmas enimotsitud naine Google'ist. Ameeriklased võivad mõmiseda „möh“, kui kuulevad Lionel Messi või Ronaldo nime, aga Ronda Rousey’t teavad nad une pealt.

Sotsiaalmeedia ühe populaarsema naissportlase elu on olnud parajalt keeruline. Sündides keerdus nabanöör ümber Ronda kaela, ta ei saanud piisavalt hapnikku ning hakkas seetõttu rääkima nelja-aastaselt, normaalseid lauseid moodustama õppis alles kuueselt. Paar aastat hiljem tegi tema isa enesetapu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

09.11.2019
PÖÖRANE FOTO | Maailma kõige ohtlikuma kaunitari keha katavad vaid meistrivööd
24.01.2019
ÜLLATUS! Ronda Rousey võib oodatust varem pensionile minna
27.09.2018
VALUS VIDEO | SATTUS HOOGU! Vastasele näkku lennanud MMA võitleja jäi tembu tõttu tiitlivööst ilma
06.04.2018
Wrestlemania 34: Miks need aluspükstes higised mehed üksteist kallistavad?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee