Jalgpall

Eestlasest vanaisa järeltulija otsustas omal ajal kängurumaa kasuks, sest oli seal sündinud. Praegu mängiks 31aastane Paartalu endale kaardid teistmoodi ette

INTERVJUU | Maarjamaa juurtega jalgpallur Erik Paartalu: tagantjärele vaadates oleks võinud Eesti pakkumise vastu võtta (2)

Karl Juhkami, 31. jaanuar 2018, 00:05
MAAILMARÄNDUR: Seitsmes riigis pallinud Erik Paartalu karjäär oleks Eestist alustades kujunenud sootuks teistsuguseks. Foto: Bengaluru FC Media
Viimastel aastatel on eestlasi Austraaliasse meelitanud särav päike ning kordades suurem palk. Kunagi olid põhjused teised ning seetõttu võibki Roheliselt mandrilt leida tuhandeid Maarjamaa sugemetega inimesi, kelle esivanemad II maailmasõja aegu Euroopast kängurumaale pagesid. Üks nendest on jalgpallur Erik Paartalu.

31aastase vutimeheni jõudmiseks pidi läbirääkimistesse astuma Eriku vanaonu tütre, tema tädi ja isaga. Keeruline suhtlusliin läbi käidud, kulges edasine suhtlemine kui lepase reega.

Õhtuleht vestles praegu Indias palliva vutimehega eelmise nädala alguses, vahetult pärast seda, kui ta oli Bengalurus lõpetanud iseseisva treeningu. Ülejäänud meeskond oli teel Bhutani, et mängida Aasia karika eelringi. Tiheda mängugraafiku tõttu jättis peatreener kogenud mängijad koju ning mägiriiki läksid tiimi au esindama noorpallurid.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

22. aprill 2018, 11:01
SUUR ÜLEVAADE | Mitme erineva riigi meistriks on Eesti jalgpallurid kroonitud?
20. september 2017, 13:02
Üle maja lendavad raketid ja tänavatel naeratavad inimesed! Erik Paartalu muljetab oma reisist Põhja-Koreasse
22. veebruar 2012, 15:26
Eesti juurtega Erik Paartalu teenis kutse Austraalia koondisesse

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee