NII SEE JUHTUS | Sport 31.01: Saalihokikoondis alustas võidukalt, Pärnu eurotee sai läbi

Aasta esimese kuu viimane päev on kätte jõudnud ning spordirindel jagub, nagu alati, põnevust küllaga. Kuigi Eesti saalihokikoondis alustas õhtut positiivselt, alistades Liechtensteini, siis Pärnu võrkpallimeeskond Belgias paraku ennast ületada ei suutnud ning pudenes eurosarjas konkurentsist.

22:29
VÕRKPALL

21:54
VÕRKPALL

KÕIK! Pärnu kaotab teise geimi 25:21 ja enam edasi ei saa. Mäng küll jätkub, kuid suure tõenäosusega pallivad järgmises geimis juba nooremad mängumehed.

21:28
VÕRKPALL

Pärnu kaotab avageimi Menenis 21:25. Diagonaalina alustanud Juhnevic on Avo Keele poolt juba pingile kupatatud ja hetkel üritab ründekoormust kanda Vaškelis.

Igatahes ei tohi Pärnu enam geimigi kaotada!

SAALIHOKI

Eesti saalihokikoondis juhib teise kolmandiku järel Liechtensteini vastu 8:2. Teisel perioodil olid Eesti eest täpsed Patrik Kareliusson, Patrik Markus (2) ja Ken Pähn.

19:47

19:30
SAALIHOKI

Eesti võitis avakolmandiku 4:1. Meie neljanda värava viskas Tanel Kasenurm.

19:24
JALGRATTASPORT

Rein Taaramäe alustas uut hooaega Hispaanias Valencia velotuuril Direct Energie särgis 62. kohaga.

19:19
SAALIHOKI

Mats Tamme realiseerib edukalt bulliti ja Eesti peal 3:0.

19:16
SAALIHOKI

13. minutil viskab Eesti koondise teise värava Kristo Lehiste.

19:14
SAALIHOKI

19:12

19:09
SAALIHOKI

Eesti saalihokikoondis asus Liechtensteini vastu juhtima. Kuuendal minutil oli täpne Patrik Kareliusson, kes realiseeris Victor Obergi söödu.