Antonio Conte ei suutnud platsil toimuvat uskuda. Foto: JOHN SIBLEY
31. jaanuar 2018, 23:54

VIDEO | LIVERPOOL HÕISKAB! Tottenham pani Unitedi paika, Chelsea hävis koduväljakul (5)

Liverpooli jalgpallimeeskonna poolehoidjad saavad juubeldada! Inglismaa kõrgliiga 25. mängudevoorus kaotasid punkte nii Manchester United kui ka Londoni Chelsea. Londonis šokeerist avalikust Bournemouth, kes hävitas koduplatsil pallinud Chelsea 3:0. Antonio Conte hoolealused olid avapoolajal küll domineerivamaks pooleks, kuid väravaks nad oma ülekaalu vormistada ei suutnud.

Tabaluku murdsid hoopis külalised, kui 51. minutil oli täpne Callum Wilson. Seejärel vahetustega mängu pööret tuua üritanud Chelsea hävis lõplikult kümmekond minutit hiljem, kui täpsed olid Junior Stanislas ja Nathan Ake.

Teine Liverpooli jaoks hea uudis tuli samamoodi Londonist, kus Tottenham alistas Christian Erikseni 11. sekundi (!) ja Phil Jonesi omaväravast Manchester Unitedi 2:0.

Teine Manchesteri meeskond asju juhuse hooleks ei jätnud ning City alistas koduväljakul Fernandinho, Kevin De Bruyne ja Sergio Agüero tabamustest West Bromi 3:0.