Kristjan IlvesFoto: Aldo Luud
4. veebruar 2018, 22:49

NII SEE JUHTUS | Sport 04.02: Ilves säras, Klavanita Liverpool pidas Tottenhamiga hullumeelse mängu (2)

Tänane spordipäev algas hästi, sest Kristjan Ilves tõusis kahevõistluse MK-etapil esimest korda pjedestaalile! Põnevust on õhtuni välja, sest Eesti saalihokikoondis lõpetab eduka MM-valikturniiri tõelise maiuspalaga, täna võetakse mõõtu maailmameister Soomelt. Eesti ja Läti jalgpallimeistrid selgitavad Liivimaa karika võitja, õhtul püüab Liverpool Inglismaa liigas rõõmustada kodupublikut mängus Tottenhamiga. See ja kõik muu põnev Õhtulehe päevaülevaates!
22:49

Ja õhtu lõpetame teatega Hispaaniast. Head ööd ja kohtume homme!

22:16
VÕRKPALL
20:40

20:23

Mäng läbi.

20:21

Veel üks penalti Tottenhamile ja nüüd lööb Kane ära. 2:2. Penalti teenis Erik Lamela, kes saab auhinna ka hea näitlejatöö eest.

20:20

Salah! Liverpool juhib taas 2:1, mängida on vaid loetud minutid.

20:13

Loris Karius tõrjub Harry Kane'i penalti! Käib 87. minut.

20:12

Tottenham saab penalti!

20:11

Äsja mängu sekkunud Tottenhami keenialasest poolkaitsja Vincent Wanyama virutab 30 meetri pealt sellise paugu, et Liverpooli väravavahil Loris Kariusel pole mingit võimalust. 1:1.

19:51

Liverpool juhib endiselt Tottenhami vastu 1:0. Käib 64. minut.

19:50
VÕRKPALL

19:01

18:38

Mohamed Salah viib Liverpooli juba kolmandal minutil Tottenhami vastu 1:0 ette. Algus on paljutõotav!

17:57

17:43

Liverpooli ja Tottenhami mäng algab kell 18.30. Nagu arvata oli, siis vigastusest taastuvat Ragnar Klavanit Liverpooli koosseisus pole. Keskkaitses alustavad Virgil van Dijk ja Dejan Lovren.

17:32

Liivimaa karikas: 76. minutil saavad sisehalli tulnud Flora fännid taas rõõmustada, kui Martin Milleri eduka läbimurde tagajärjel jõuab pall karistusalas seisnud Frank Liivakule, kes nahkkera rahulikult väravasse virutab. 2:0!

17:23

Liivimaa karikas: Vahetusest sekkunud Henri Järvelaid viib 61. minutil Flora 1:0 juhtima.

17:07
SAALIHOKI

15:57

Kell 16 pannakse Lilleküla sisehallis pall mängu Liivimaa karika raames, vastamisi lähevad valitsev Eesti meister FC Flora ja Läti tšempion Jurmala Spartaks.

Flora algkoosseis: Toom, Kams, Vihmann, Kuusk, Aloe, Gussev, Dmitrijev, Poom, Miller, Beglarašvili, Liivak. Varus: Karofeld, Lukka, Mööl, Šlein, Sorga, Kreida.

15:56
SAALIHOKI

Eesti - Soome 0:7, pool mängu ees... Soomlased on teise kolmandiku esimese poolega visanud mõnuga lausa viis väravat juurde.