Alar Varrak.Foto: Alar Truu
4. veebruar 2018, 18:52

Alar Varrak sai Leedus esimese võidu, klubi seis paranes märgatavalt (2)

Eelmisel nädalal Leedu korvpalli meistriliiga meeskonna Alytuse Dzukija peatreeneriks saanud Alar Varrak teenis Leedu meistriliigas esimese võidu. Ja võit oli igati hinnatav, sest võõrsil alistati 79:75 tabelis viiendat kohta hoidev Utena Juventus.

Dzukija hoidis suurema osa ajast initsiatiivi ja neljandale veerandajale mindi 61:58 eduseisus. Juventus jõudis küll mitmel korral viigini, aga viimasel minutil kindlustas külalistele võidu Nikolaos Stylianou raske keskpositsioonivise.

Küprose ja Kreeka passiga Stylianou kerkis ka Dzukija resultatiivseimaks, visates 21 punkti. Paulius Petrilevicius lisas 13 ning kapten Gediminas Navickas 12 silma. Juventuse poolt vastas Kalev/Cramo eksleegionär Mindaugas Kupšas 18 punkti ja 5 lauapalliga.

Dzukija tõusis Leedu liigas 7 võidu ja 14 kaotusega seitsmendale kohale, Juventus on 9 võidu ja 13 kaotusega endiselt viies.