NFL ameerika jalgpalli liiga

Ajarändur? Salapärane ennustaja nopib miljoneid nagu marjuline mustikaid 

Siim Kera, 5. veebruar 2018 18:34
PALL ON SINU, RAHA MINU: Võidule tuhisenud Philadelphia Eagles (pildil rohelises Zach Ertz) rikastas veelgi USA kõige müstilisemat panustajat. Foto: REUTERS

Biff Tannen – „Tagasi tulevikku“ filmitriloogia töllakas kiusupunn, kes tõusis sporditulemustest pungil raamatu abil kihlveogurust rikkuriks. Müstiline panustaja „X“ – selle loo peakangelane, tundmatu tegelane, kellele justkui sarnane teos pihku jäänud.

Ameerika spordi- (ja meelelahutusaasta) tippsündmus Super Bowl tõi kuhjaga rõõmu Philadelphia elanike õuele. Nende armastatud Eagles võitis Minneapolises toimunud hinnatud tiitlimatši esmakordselt ning rahvas hullus – Philadelphia tänavatele kogunenud rahvahulk lükkas pahupidi masinaid, peksti sisse poeaknaid ning julgemad ronisid Tarzani kombel mööda tänavaposte üles. Kummaline võiduekstaas.

Ilmselt oli õnnelik ka „X“ – panustamisentusiast, kes valmistab kihlveokontoritele kõva peavalu. Salajane tegelinski, kes passiks hästi „Selgeltnägijate tuleproovi“. Tema kohta pole kontorid palju infot avaldanud, mõni väidab, et ta on üle 30 aasta vana. Teine jälle, et tegemist on noorema vennikesega. Kuuldavasti olla ta Ida-Euroopa päritolu. Liiguvad jutud nagu oleks tal sidemeid organiseeritud kuritegevusega. Mõni jälle arvab, et tegemist on kihlveokontorite PR-trikiga.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee