Robert Rooba (nr 88).Foto: Jyväskylä JYP
6. veebruar 2018, 23:52

NII SEE JUHTUS | Sport 06.02: Robert Rooba krooniti Meistrite liiga võitjaks (1)

Robert Rooba jõudis täna ajaloolise saavutusena, tulles koos Jyväykylä JYPiga Meistrite liiga tšempioniks. Loomulikult hoiame silma peal ka teistel olulisematel sündmustel. Jääge meiega!

JÄÄHOKI

JYPi fännid hingavad praegu kergendatult. Växjö viskas küll värava, kuid kohtunikud ei loe väravavahi takistamise pärast tabamust.

21:25
JÄÄHOKI
21:24
JÄÄHOKI

Rooba on praeguseks jääl viibinud 7.35, kuid teisel kolmandikul ta rohkem viskeid ei teinud.

JÄÄHOKI

JYP kasutab 34. minutil edukalt ära arvulise ülekaalu, kui kontrarünnakus on täpne Joonas Nättinen!

20:48
JÄÄHOKI
20:23
JÄÄHOKI

Rooba viibis esimesel kolmandikul jääl 4 minutit ja 20 sekundit ning sooritas selle aja jooksul 2 pealeviset, millest mõlemad blokeeriti.

20:22
JÄÄHOKI
20:20
JÄÄHOKI
20:16
JÄÄHOKI
Meistrite liiga võitjakarikas (TT NEWS AGENCY)
20:12
JÄÄHOKI

Veerandtunnise mängu järel on visked küll Växjö kasuks (15-8), kuid väga ohtlikuks pole kumbki meeskond veel muutunud.

20:08
JÄÄHOKI
19:59
JÄÄHOKI
19:58
JÄÄHOKI

Viie minutilise mängu järel on domineerivamaks pooleks pigem JYP, samas on pealevisete arv 6-3 (väravale 4-2) Växjö kasuks.