Tennis

Kanepi pole ainus: kaks Eesti naist jäävad Fed Cupist eemale vigastuse tõttu, kolmas lõpetas karjääri 

Jarmo Jagomägi, 6. veebruar 2018, 13:38
Maria Lota Kaul.Foto: Tiina Kõrtsini
Eesti koondis valmistub Tallinnas peetavaks tennise Fed Cupi Euro-Aafrika tsooni I grupi turniiriks koosseisus Anett Kontaveit (WTA 27.), Katriin Saar, Saara Orav ja Jelena Malõgina. Puudu on eelkõige Kaia Kanepi (haigus/rahaprobleemid), kaks noort tennisisti jäävad eemale vigastuse tõttu.

Koondise kapten Märten Tamla uuendustest võrreldes mullusega: „Maileenile (Nuudi) tehti randmeoperatsioon. Ta pole sellest veel paranenud, aga teadsin seda ammu ette. Valeria (Gorlatš) otsustas õppimise kasuks, profitennist enam ei mängi. Maria Lotat (Kaul) segab pikemat aega õlavigastus. Need tüdrukud, kes siin kohal, on järjekorras järgmised. Ainuke, kes oleks võinud koosseisus kaarte segada, oli Maileen oma paarismänguoskustega.

Tamla debütantidest (Katriin Saar, Saara Orav, Jelena Malõgina): „Mullu oli sarnane küsimus (kas noored saavad hakkama), siis vastasin, et aasta varem läks ju hästi. Siis arvasin, et võistkond on tänavu kogenum, aga nüüd tuli välja, et hoopis veel noorem. Aga tüdrukud lähevad iga päevaga paremaks, trennis väga hästi mänginud. Rõhk on seatud paarismängule. Otsustan trennide põhjal, kes on teine number.“

Eesti alustab turniiri neljapäeval, vastaseks on Portugal.

Samal teemal

3. märts 2018, 18:29
Mainekale USA turniirile pääsenud Kaia Kanepi lõpetab pika võistluspausi
8. veebruar 2018, 20:53
GALERII | 15aastane Saar kaotas avamatši, kuid Kontaveit vedas Eesti naiskonna võiduni
7. veebruar 2018, 00:05
Anett Kontaveit muutus füüsiliselt tugevamaks ja unustas mullused mured
6. veebruar 2018, 14:42
FedCupi naiskonna treener Tamla Kanepist: kolme mängu eest 100 000 küsida pole normaalne

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee