Kristaps Porzingis.Foto: Twitter @YahooSportsNBA
7. veebruar 2018, 09:00

VIDEO | KARM! Kristaps Porzingise imeline hooaeg sai valusa lõpu

New York Knicksi NBA superstaari Kristaps Porzingise tänavune hooaeg lõppes läinud ööl, kui 221cm lätlane vigastas 83:103 kaotusmängus Milwaukee Bucksi vastu oma põlve. Porzingis viis teise veerandaja alguses Knicksi juhtima, kui palli võimsalt korvi surus. Paraku maandus keskmängija õnnetult Bucksi staarmängija Giannis Antetokounmpo jalale ning kukkus põrandale.Valugrimassides lätlane haaras kohe vasaku jala põlves ning mängujärgsed uuringud kinnitasid, et Porzingise põlveside on rebenenud.

Lätlane oli selleks ajaks jõudnud platsil viibida veidi üle 11 minuti ja visata 10 punkti. Kohtumise resultatiivseim oli Antetokounmpo 23 punkti ja 11 lauapalliga.

Porzingise keskmisteks näitajateks tänavusel hooajal olid 22,9 punkti, 6,7 lauapalli ja 2,4 blokki mängu kohta.