ÜLEVAADE | Saskia Alusalu oivaline sõit ja Kristjan Ilvese metsik pingutus ehk Eesti sportlaste tulemused Pyeongchangis (47)
Kahevõistlejad:
16. koht - Kristjan Ilves, normaalmäe võistlus
28. koht - Kristjan Ilves, suure mäe võistlus
41. koht - Karl-August Tiirmaa, normaalmäe võistlus
45. koht - Karl-August Tiirmaa, suure mäe võistlus
Murdmaasuusatajad:
17. koht - Algo Kärp, meeste 50 km ühisstardist klassika
18. koht - Marko Kilp, meeste klassikasprint
22. koht - Karel Tammjärv, meeste 15 km vabatehnika
28. koht - Tatjana Mannima, naiste 30 km ühisstardist klassika
31. koht - Raido Ränkel, meeste klassikasprint
32. koht - Karel Tammjärv, meeste 15x15 km suusavahetusega sõit
38. koht - Andreas Veerpalu, meeste 50 km ühisstardist klassika
39. koht - Tatjana Mannima, naiste klassikasprint
47. koht - Andreas Veerpalu, meeste 15x15 km suusavahetusega sõit
50. koht - Tatjana Mannima, naiste 10 km vabatehnika
52. koht - Karel Tammjärv, meeste klassikasprint
56. koht - Tatjana Mannima, naiste 7,5x7,5 km suusavahetusega sõit
58. koht - Andreas Veerpalu, meeste 15 km vabatehnika
59. koht - Raido Ränkel, meeste 15 km vabatehnika
***
12. koht - Eesti meeskond (Andreas Veerpalu, Algo Kärp, Karel Tammjärv, Raido Ränkel), meeste 4x10 km teatesõidus
14. koht - Eesti sprinditeate meeskond (Marko Kilp ja Karel Tammjärv)
LASKESUUSATAJAD:
22. koht - Johanna Talihärm, naiste 7,5 km sprint
26. koht - Johanna Talihärm, naiste 10 km jälitussõit
32. koht - Kalev Ermits, meeste 20 km
36. koht - Kalev Ermits, meeste 10 km sprint
41. koht - Kalev Ermits, meeste 12,5 km jälitussõit
41. koht - Roland Lessing, meeste 10 km sprint
50. koht - Johanna Talihärm, naiste 15 km
65. koht - Rene Zahkna, meeste 20 km
68. koht - Kauri Kõiv, meeste 20 km
70. koht - Roland Lessing, meeste 20 km
75. koht - Rene Zahkna, meeste 10 km sprint
76. koht - Kauri Kõiv, meeste 10 km sprint
***
13. koht - Eesti koondis (Kauri Kõiv, Roland Lessing, Kalev Ermits, Rene Zahkna), meeste 4x7,5 km teatesõit
SUUSAHÜPPAJAD:
43. koht - Martti Nõmme, meeste suur mägi
47. koht - Martti Nõmme, meeste normaalmägi
48. koht - Artti Aigro, meeste suur mägi
55. koht - Artti Aigro, meeste normaalmägi
56. koht - Kevin Maltsev, meeste normaalmägi
Diskvalifitseeriti - Kevin Maltsev, meeste suur mägi
MÄESUUSATAJAD:
40. koht - Tormis Laine, meeste suurslaalom
48. koht - Anna Lotta Jõgeva, naiste slaalom
Katkestas - Anna Lotta Jõgeva, naiste suurslaalom
Katkestas - Tormis Laine, meeste slaalom
Kommentaarid