Pyeongchang 2018

ÜLEVAADE | Saskia Alusalu oivaline sõit ja Kristjan Ilvese metsik pingutus ehk Eesti sportlaste tulemused Pyeongchangis (47)

Ohtuleht.ee, 25. veebruar 2018 09:56
Saskia Alusalu. Foto: MLADEN ANTONOV
23. taliolümpiamängudel Lõuna-Koreas Pyeongchangis oli kokku võistlustules 22 Eesti sportlast. Õhtuleht meenutab, kuidas meie atleetidel läks.Kiiruisutajad:4. koht - Saskia Alusalu, naiste ühisstardist sõit18. koht - Marten Liiv, meeste 1000 m33. koht - Marten Liiv, meeste 1500 m

Saskia Alusalu Foto: Madis Veltman / Ekspress Meedia

Kahevõistlejad:

16. koht - 
Kristjan Ilves, normaalmäe võistlus

28. koht - 
Kristjan Ilves, suure mäe võistlus

41. koht - 
Karl-August Tiirmaa, normaalmäe võistlus

45. koht - 
Karl-August Tiirmaa, suure mäe võistlus

Kristjan Ilves. Foto: KAI PFAFFENBACH

Samal teemal

Murdmaasuusatajad:

17. koht - 
Algo Kärp, meeste 50 km ühisstardist klassika

18. koht - 
Marko Kilp, meeste klassikasprint

22. koht - 
Karel Tammjärv, meeste 15 km vabatehnika

28. koht - Tatjana Mannima, naiste 30 km ühisstardist klassika

31. koht - 
Raido Ränkel, meeste klassikasprint

32. koht - 
Karel Tammjärv, meeste 15x15 km suusavahetusega sõit

38. koht - 
Andreas Veerpalu, meeste 50 km ühisstardist klassika

39. koht - 
Tatjana Mannima, naiste klassikasprint

47. koht - 
Andreas Veerpalu, meeste 15x15 km suusavahetusega sõit

50. koht - 
Tatjana Mannima, naiste 10 km vabatehnika

52. koht - 
Karel Tammjärv, meeste klassikasprint

56. koht - 
Tatjana Mannima, naiste 7,5x7,5 km suusavahetusega sõit

58. koht - 
Andreas Veerpalu, meeste 15 km vabatehnika

59. koht - 
Raido Ränkel, meeste 15 km vabatehnika

***

12. koht - 
Eesti meeskond (Andreas Veerpalu, Algo Kärp, Karel Tammjärv, Raido Ränkel), meeste 4x10 km teatesõidus

14. koht - 
Eesti sprinditeate meeskond (Marko Kilp ja Karel Tammjärv)

Algo Kärp. Foto: Madis Veltman / Ekspress Meedia

LASKESUUSATAJAD:

22. koht
 - Johanna Talihärm, naiste 7,5 km sprint

26. koht - Johanna Talihärm, naiste 10 km jälitussõit

32. koht - Kalev Ermits, meeste 20 km

36. koht - Kalev Ermits, meeste 10 km sprint

41. koht - Kalev Ermits, meeste 12,5 km jälitussõit

41. koht - Roland Lessing, meeste 10 km sprint

50. koht - Johanna Talihärm, naiste 15 km

65. koht - Rene Zahkna, meeste 20 km

68. koht - Kauri Kõiv, meeste 20 km

70. koht - Roland Lessing, meeste 20 km

75. koht - Rene Zahkna, meeste 10 km sprint

76. koht - Kauri Kõiv, meeste 10 km sprint

***

13. koht - Eesti koondis (Kauri Kõiv, Roland Lessing, Kalev Ermits, Rene Zahkna), meeste 4x7,5 km teatesõit

Johanna Talihärm. Foto: FRANCK FIFE

SUUSAHÜPPAJAD:

43. koht - Martti Nõmme, meeste suur mägi

47. koht - Martti Nõmme, meeste normaalmägi

48. koht - Artti Aigro, meeste suur mägi

55. koht - Artti Aigro, meeste normaalmägi

56. koht - Kevin Maltsev, meeste normaalmägi

Diskvalifitseeriti - Kevin Maltsev, meeste suur mägi

Martti Nõmme. Foto: KAI PFAFFENBACH

MÄESUUSATAJAD:

40. koht - Tormis Laine, meeste suurslaalom

48. koht - Anna Lotta Jõgeva, naiste slaalom

Katkestas - Anna Lotta Jõgeva, naiste suurslaalom

Katkestas - Tormis Laine, meeste slaalom

Anna Lotta Jõgeva. (FRANCOIS XAVIER MARIT)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee