Toomas Raadik. Foto: Alar Truu
7. veebruar 2018, 20:20

Ainsa Eesti klubina play-off´ist välja jäänud TTÜ lõpetas Balti liiga hooaja suure kaotusega

TTÜ korvpallimeeskonna Balti hooaeg lõppes täna, kui alagrupiturniiri viimases kohtumises kaotati koduväljakul 68:93 Pieno Žvaigždesile.

Enne tänast mängu oli mõlema meeskonna saatus teada: Pieno oli B-grupi võidu juba kindlustanud, TTÜ-l oli play-off´i rong juba ammu minema sõitnud.

Pingevabas matšis haarasid ohjad külalised ning mängu jooksul neid tegelikult käest ei andudki. Poolajaks oli Pieno edu juba 16 punkti. Kolmanda veerandaja keskel jõudis TTÜ veel korraks 8 silma kaugusele, ent viimaseks sähvatuseks see jäigi.

Kodumeeskonna resultatiivseim oli Toomas Raadik 15 punktiga. Levi Martin Giese toetas teda 12 silma ja 7 lauapalliga.

Pieno lõpetas alagrupiturniiri vaid ühe kaotusega, kui jaanuaris jäädi alla Tartule. TTÜ võitis 12 mängust vaid kolm, millega jäädi B-grupis viiendaks. Samale pulgale jäänud Valmierat edestati tänu omavahelistele mängudele.

Veerandfinaalis kohtub Pieno Pärnuga, Tartu Raplaga, Ogre Šiauliaiga ja Kalev/TLÜ Jurmalaga. Põhiturniiri viimane mäng peetakse homme, kui A-grupi kaks kehvemat satsi, Tsmoki ja Liepaja selgitavad viimase koha omaniku.