Meeste murdmaasuusatamise medalitrio. Foto: ERIC GAILLARD
11. veebruar 2018, 21:49

NII SEE JUHTUS | Sport 11.02: olümpial triumfeerisid üllatusmehed, Liverpool sai vajaliku võidu (4)

Pyeongchangi taliolümpia teisel ametlikul võistluspäev olid Eesti meessportlastest stardis Karel Tammjärv ja Andreas Veerpalu murdmaarajal ning Kauri Kõiv, Roland Lessing, Kalev Ermits ja Rene Zahkna laskesuusavõistluses. Ühtekokku jagati täna välja kuus medalikomplekti
21:49

Sellega tänaseks lõpetame, kuid homme tasub valmis olla juba varakult, sest Eesti aja järgi kell 3.15 teeb oma olümpiadebüüdi mäesuusataja Anna Lotta Jõgeva.

19:12

Avapoolaja lõpus avab oma väravatearve ka Mo Salah, kes viib Liverpooli 2:0 juhtima.

18:39

Parandus: Liverpooli jalgpallimeeskond asus kohtumist 6. minutil juhtima, kui Mo Salahi söödu realiseeris väravaks Roberto Firmino.

18:09
MÄESUUSATAMINE

18:04

17:40

Kuigi Ragnar Klavan taasliitus sel nädalal Liverpooli treeningutega ei kuulu ta täna Punaste koosseisu.

OLÜMPIA

Laskesuusatajad on nii kaugele jõudnud, et Johannes Thingnes Bö on esikoha konkurentsist väljas, sest kaks märki jäi üles. Fourcade´i seis on veel hullem, sest esimeses tiirus jäi 3 märki üles!

13:47
OLÜMPIA

13:13
OLÜMPIA

Laskesuusatamise meeste 10 km sprindi alguseni on jäänud loetud minutid! Meie mehed: #15 Kalev Ermits, #49 Roland Lessing, #74 Rene Zahkna, #84 Kauri Kõiv. Kokku stardis 87 meest.