Maik-Kalev Kotsar palliga. Foto: Jim Dedmon-USA TODAY Sports
11. veebruar 2018, 07:29

Katastroofiliselt tabanud Kotsar ja South Carolina viskasid vaid 41 punkti!

USA üliõpilaskorvpalliliigas jätkus Maik-Kalev Kotsari ja South Carolina kaotusteseeria, läinud ööl jäädi 41:65 alla Floridale.

South Carolina on suures hädas visketabavusega: väljakult tabati vaid 27,8 protsendiliselt (54/14), sealjuures kolmesed 15,4% (13/2).

Oma suure panuse (kehva tabavusse) andis ka Kotsar, kes proovis 34 minuti jooksul kätt 10 korral, kuid tabas vaid kaks viset. Lisaks vabavisked 2/1, mis tõid eestlasse kontosse kokku 5 punkti. Samuti läks protokolli kirja 5 lauapalli.

South Carolina on nüüd kaotanud viis järjestikust kohtumist ning kogu hooaja peale 25st 12. Oma divisjonis on saldo 4-8, mis annab 14 meeskonna konkurentsis 12. koha.

Küll aga läheb tunduvalt edukamalt Rauno Nurgeril ja Wichita State'il, kes said 94:75 jagu UConn´ist. Meie mehe arvele jäi 17 minutiga 7 punkti ja 3 resultatiivset söötu.

Wichita on võitnud 19st mängust 14 ning oma divisjonis 9st 3. Sellega hoitakse Cincinnati (11-0) järel teist kohta.