Isaiah Briscoe Kaasani Unicsi vastu.Foto: Robin Roots
12. veebruar 2018, 22:26

NII SEE JUHTUS | Kalev/Cramo ei suutnud üllatada, Talihärm oli taas tubli (4)

Pyeongchangi taliolümpial pidi täna võistlema neli eestlast, kuid ilmataadi vimkade tõttu lükati mäesuusataja Anna Lotta Jõgeva olümpiadebüüt 15. veebruarile. Küll aga sai kaasa elada laskesuusatajale ja paljudele teistele medalialadele. Muust spordist tõuseb esile Kalev/Cramo Ühisliiga kohtumine liidrikohta hoidva Kaasani Unicsiga.

Eestlaste ajakava olümpial:

• 03.15 - 04.55 ja 06.45 - 08.35 | Mäesuusatamine, N suurslaalom (1. ja 2. sõit) - Anna Lotta Jõgeva LÜKKUS EDASI JA TOIMUB 15. VEEBRUARIL
  • 12.10 - 13.00 | Laskesuusatamine, N 10 km jälitussõit - Johanna Talihärm
  • 14.00 - 14.55 | Laskesuusatamine, M 12,5 km jälitussõit - Roland Lessing, Kalev Ermits
23:01
SPORDISÕBER

Tõmbame siit ka päevale joone alla. Head õhtut!

20:42

MÄNG LÄBI: Kalev/Cramo – Kaasani Unics 67:75. Neljanda veerandi alguses tabasid Unicsi venelased Jevgeni Kolešnikov ja vanameister Anton Ponkrašov kumbki ühe kolmese ja siis jättis Kalev NBA kogemusega Maurice Ndouri täiesti vabaks. Külaliste edu suurenes hoobilt 65:52 peale. Kalev jõudis veel seitsme-kaheksa punkti kaugusele, aga siis salvas taas Ponkrašov. Viimastel minutitel enam võitjas kahtlust ei tekkinud.

20:18

3. veerand: Kalev/Cramo – Kaasani Unics 52:57. Unics kontrollis mängu, aga kahekohaliseks ei suudetud vahet käristada. Kalevi poolelt võttis mängu enda peale Briscoe, kellel tuli sisse ka eksimusi, aga kokkuvõttes võis ameeriklase tegutsemise pigem plusspoolele kanda. Briscoe kerkis kolme perioodi järel 17 punktiga ka Kalev/Cramo resultatiivseimaks.

19:44

2. veerand: Kalev/Cramo – Kaasani Unics 32:35. Nimekatel külalistel oli kalevlaste kaitse vastu päris keeruline tegutseda ja tavaliselt piirduti keerulisemat sorti üritusega. Samavõrd raske oli ka Kalevil. Veerandaja keskel oli korraks hetk, kus mõlemad meeskonnad olid saanud kätte rohkem palle ründe- kui kaitselauast. Kalevi resultatiivseimad on seni Briscoe, Arbet ja Mirkovic kuue punktiga, Unicsi poolelt on Lasme toonud kaheksa silma.

19:21

1. veerand: Kalev/Cramo – Kaasani Unics 16:23. Unics alustas just mitte kõige suurema publikuhulga (umbes 1200-1300 silmapaari) ees peetud kohtumist Ühisliiga liidrile kohaselt ning läks ette 8:2 ja 12:5. Vastaste mängujuht Quino Colom ja tsenter Stephane Lasme kuuluvad Euroopa klubikorvpalli tipu lähedale ja just nende korvidest Unics ette saigi. Kalev vähendas korraks vahe kahe punktini (12:14), aga siis sai Unics taas kontrolli enda kätte.

18:56

Kalev/Cramo algkoosseis: Branko Mirkovic, Isaiah Briscoe, Erik Keedus, Kristjan Kangur, Cedric Simmons. Vastastel alustavad Quino Colom, Jevgeni Kolešnikov, Trent Lockett, Melvin Ejim ja Stephane Lasme.

18:45

Kalev/Cramo ja Kaasani Unicsi mänguni on jäänud umbes 15 minutit. Kalevi poolelt ei tee täna kindlasti kaasa Janari Jõesaar.