Tatjana Mannima (Aldo Luud)

Tatjana Mannima sai Pyeongchangi olümpial naiste klassikasprindis 39. koha ega olnud pettunud.

"Arvan, et võib rahule jääda. See on minu parim koht olümpiamängudel, seni oli 41.," hindas Mannima lõpptulemust. "Esimesel tõusul olin 35. kohal, mõtlesin, et ohoh, päris hästi, mis nüüd edasi saab?

Sõitu analüüsides leidis ta mõistagi kohti, kust saanuks juurde panna. Edasipääs jäi nelja ja poole sekundi kaugusele, see vahe oli nii ja naa.

"Viimasel tõusul sõitsin jäljes, mulle karjuti kõrvalt, et hakka jooksma! Ma polnud seda treeninud, ma ei harjuta sprindi jaoks," seletas Mannima. "Lisaks võtsin kurvi liiga suure raadiusega, laskumisel ei saanud päris õiget hoogu kätte."

Jaga artiklit

10 kommentaari

N
nonoh  /   07:04, 14. veebr 2018
peaks ikka arvestama, kui kõrgetele võistlusele sa lähed(sind lähetatakse). Sport on ka see, kui võistled oma kooli, maakonna, linna võistkonnas oma riigi võistlustel. Lähetada sportlasi aastast aastasse ülemaailmsetele võistlustele kui temalt ei ole loota kohta 20 hulgas, on väikeriigile mõttetu kulu. Selle asemel saaks oma väikeses riigis toetama noorte sporti ja iga võistluse puhul siinsamas, Eestis autasustada parimaid võimaluste kohaselt.
E
EILI  /   01:09, 14. veebr 2018
Milleks saata olümpiale inimest, kellele 39.! koht on väga hea!!!??? Ja tervelt 2 kohta eelmisest olümpiast enam- seda võivad endale lubada küll vaid lõunamaadest osalejad. Kui sportlane pole end juba eelnevatel võistlustel suutnud tõestada, siis miks ta jälle seal on?!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis