Pyeongchang 2018

ÕL OLÜMPIAL | Tatjana Mannima: võib rahule jääda, minu parim koht olümpial! (10)

Mart Treial, Pyeongchang, 13. veebruar 2018, 11:15
Tatjana MannimaFoto: Aldo Luud
Tatjana Mannima sai Pyeongchangi olümpial naiste klassikasprindis 39. koha ega olnud pettunud.

"Arvan, et võib rahule jääda. See on minu parim koht olümpiamängudel, seni oli 41.," hindas Mannima lõpptulemust. "Esimesel tõusul olin 35. kohal, mõtlesin, et ohoh, päris hästi, mis nüüd edasi saab?

Sõitu analüüsides leidis ta mõistagi kohti, kust saanuks juurde panna. Edasipääs jäi nelja ja poole sekundi kaugusele, see vahe oli nii ja naa.

"Viimasel tõusul sõitsin jäljes, mulle karjuti kõrvalt, et hakka jooksma! Ma polnud seda treeninud, ma ei harjuta sprindi jaoks," seletas Mannima. "Lisaks võtsin kurvi liiga suure raadiusega, laskumisel ei saanud päris õiget hoogu kätte."

Samal teemal

13. veebruar 2018, 17:11
OLÜMPIAPÄEVA KOKKUVÕTE | Puraka välja lasknud Kilp tõi Eestile senise parima koha, Liiv sai suurvõistluse maitse suhu

10 KOMMENTAARI

n
nonoh 14. veebruar 2018, 07:04
peaks ikka arvestama, kui kõrgetele võistlusele sa lähed(sind lähetatakse). Sport on ka see, kui võistled oma kooli, maakonna, linna võistkonnas oma r...
(loe edasi)
e
EILI 14. veebruar 2018, 01:09
Milleks saata olümpiale inimest, kellele 39.! koht on väga hea!!!??? Ja tervelt 2 kohta eelmisest olümpiast enam- seda võivad endale lubada küll vaid lõunamaadest osalejad. Kui sportlane pole end juba eelnevatel võistlustel suutnud tõestada, siis miks ta jälle seal on?!
Loe kõiki (10)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee