Raido Ränkel (Aldo Luud)

Imevähe, 0,2 sekundit jäi puudu, et kaks Eesti meessuusatajat jõudnuks olümpiamängude klassikasprindis veerandfinaali. Esimesena jäi ukse taha Raido Ränkel.

"Sportlaskeeli sain viimase tõusu otsas päris korraliku haamri juba," lausus 31. koha saanud Ränkel Eesti ajakirjanikele. "Aga arvan, et võtsin hetkeseisundist maksimumi. Sportlane ise loodab kindlasti rohkem, aga võtsin selle välja, mis mus hetkel oli."

Üleeile oli Ränkel morni olemisega, sest jaanuari alguses põetud kopsupõletik jättis organismile oodatust suurema jälje. Kuidas täna enesetunne oli?

"Sõidu ajal enesetunne ei seganud, aga tunnen trennis, et ma ei ole hetkel aeroobsel tööl nii hea, pulss on kõrgel. Võtsin tänaseks päevaks end kokku, kahju, et ei õnnestunud 30 hulka pääseda."

Arvestades tervislikku tausta, kas üllatasid end? "Kui number on seljas 33, siis ju ikka loodad, et võtad eestpoolt mõne mehe ära. Täna võtsin eest mehi, kaheksa tükki, aga tagant tuldi ka mööda, kuus meest vist."

Teatesõidu osas tasub tänase põhjal positiivne olla? "Ei tea veel, eks ole näha. Marko tundub trennis päris hea, vaatame."

Jaga artiklit

8 kommentaari

A
Andres  /   18:16, 13. veebr 2018
Kui ma ütlen töö juures, et enam ei jõua, sain "haamri", saadetaks mind pikalt Kui ei jõua, mine haiguspuhkusele. Kogu lugu. Vale elukutse olete valinud, "haamrimehed". Või võtke tõesti haamer kätte.
T
Totu kuult   /   18:12, 13. veebr 2018
Järgmine kord kindlasti paremini

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis