Johannes Hösflot Kläbo. (JONATHAN NACKSTRAND)

Täna Pyeongchangi mängudel ajalugu teinud ja noorimaks murdmaasuusatamise olümpiavõitjaks tõusnud Johannes Hösflot Kläbol on tihedad sidemed Eestiga! 

"Särasilmse Katrin Klaebo (Kläbo eestipäraselt) elu taasiseseisvunud Eestis on olnud põnev nagu mängufilmis," kirjutas Delfi mõned päevad tagasi. "Ta on juhtinud suurt mööbliettevõtet, jõustanud (mitte segamini ajada nõustamisega) naisi, leidnud välismaalt eluarmastuse ning hoiab seeläbi pereliikmena pöialt ka Norra olümpiakoondise suursoosikule, Johannes Klaebole." 
 
Nimelt on Katrin abielus Johannes Hösfloti vanaisa Trygvega, kellega üheskoos Raplas elatakse. "Tema pojaga sain kiiresti sõbraks, aga tütrega läks mitu aastat aega, enne kui ta mind omaks võttis," meenutab Katrin. 
 
"Me ootame muidugi medalit, aga seal on nii väiksed asjad, mis võivad mõjutada ja spordis ei ole midagi kindlat,“ oli Klaebode pere Raplas ootusärev kaks päeva tagasi. 

Jaga artiklit

12 kommentaari

A
Ants Rannula  /   08:32, 14. veebr 2018
Sellised naisi kes otsivad välismaalt mehi on palju... Õnneks seekord pole tegemist neegriga.
Nõme,et võõramaalasest saab eestlane.
V
Võõrad suled  /   22:43, 13. veebr 2018
No ja mis siis, et keegi naine on mingil ajal abiellunud norrakaga. Tolle norraka lapsed esimesest abielust olid tol ajal juba täiskasvanud, mees läks lihtsalt uuele ringile. Mis sidet siin ikka on?!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis