Kristjan Ilves Pyeongchangi olümpialFoto: DOMINIC EBENBICHLER
14. veebruar 2018, 23:53

NII SEE JUHTUS | Sport 14.02: Olümpiapäev pakkus vägevaid emotsioone, Liverpool purustas Porto (3)

Pyeongchangi taliolümpial saavat täna eestlased kaasa elada vaid Kristjan Ilvese ja Karl August Tiirmaa tegemistele. Kuigi algselt pidid täna startima ka mäesuusataja Anna Lotta Jõgeva ja laskesuusataja Johanna Talihärm, siis tugev tuul ei luba nende võistlusi läbi viia. Olümpiaväliselt on peateemaks jalgpalli Meistrite liiga, kus Liverpool mängib FC Portoga ning Madridi Real võõrustab PSG'd.
  • 03.15 - 04.50 ja 06.45 - 08.25 | Mäesuusatamine, N slaalom (1. ja 2. sõit) - Anna Lotta Jõgeva. LÜKATI EDASI 16. VEEBRUARI PEALE!
  • 08.00 - 08.55 ja 10.45 - 11.45 | Kahevõistlus, normaalmäe hüpped ja 10 km suusatamine - Kristjan Ilves, Karl-August Tiirmaa
  • 13.05 - 15.00 | Laskesuusatamine, N 15 km - Johanna Talihärm LÜKATI EDASI HOMSE PEALE!

23:14

Portost hakkab vaikselt kahju juba. 4:0!

22:57

Liverpool jätkab teisel poolajal sama hooga, 3:0!

22:34

Ronaldo viigistab vahetult enne pausi penaltist! Poolajaks juhib Liverpool 2:0, Real ja PSG on 1:1 viigis!

22:23

PSG asub võõral väljakul Madridi Reali vastu juhtima!

22:17

Liverpool on hoos! Milner lööb kaugelt posti, kuid esimesena jõuab tagasipõrkunud pallini Salah, kes üliosavalt Porto puurilukus mööda mängib ja palli võrku saadab! 30 minutit mängitud ja Liverpool 2:0 ees!

22:12

Porto väravavahi jäme eksimus ja Mane viib Liverpooli juhtima! Võõra väljaku värav on kirjas!