Soome hokimehed on mõlemas mängus visanud viis väravat ja saanud kaks kindlat võitu.Foto: Reuters/Scanpix
Pyeongchang 2018
16. veebruar 2018, 17:01

Soome hokikoondis noppis kindla, Rootsi napi võidu

Pyeongchangi taliolümpia meeste jäähokiturniiril peeti teise vooru mängud ka C-alagrupis ning Soome ja Rootsi said kirja teise võidu.

Soome alistas Norra 5:1, ehkki veel enne viimast kolmandikku juhiti ainult 2:1. Ent mõneminutilise vahega visati veel kaks väravat ja tehti võitja saatus klaariks.

Avavoorus norralastele neli vastuseta väravat visanud Rootsi läks Saksamaa vastu kiirelt juhtima, täpselt kaheminutilise mängu järel oli täpne Viktor Stalberg. Ent see jäigi mängu ainsaks tabamuseks!

6 punkti kogunud Soome ja Rootsi selgitavad ülehomme peetavas omavahelises mängus grupivõitja. Mõlemal on hea võimalus pääseda otse veerandfinaali - eriti juhul, kui normaalajal viiki mängitakse -, sest koha sinna tagab ka parimate näitajatega teise koha meeskond.