Bogdan Bogdanovic.Foto: Gary A. Vasquez
17. veebruar 2018, 08:05

VIDEO | Talendikad maailmatähed näitasid USA staaridele kindlalt koha kätte, serblane valiti MVP-ks

Korvpalliliiga NBA Tähtede mängu nädalavahetus algas noorte talentide lahinguga. Esimese ja teise aasta mängijatest koosnev tiim Maailm alistas USA tähed kindlalt 155:124.

Kohalikud staarid jäid tagaajajaks avaveerandi lõpuks ning sealt enam välja tulla ei õnnestunudki. Poolaja võitsid Maailma tähed ligi 20 punktiga ning järgmise kahe veerandajaga kasvatati edu veelgi.

Suure panuse andis võitu serblane Bogdan Bogdanovic, kes valiti ka kohtumise kõige väärtuslikumaks mängijaks. Tema arvele jäi pingilt sekkudes 21 minutiga 26 punkti ning 6 resultatiivset söötu. Bahamalt pärit Buddy Hield viskas 29 silma.

USA tähtede parimaks tõusis üleplatsimehena 35 punkti visanud Jaylen Brown, kes hankis ka 10 lauapalli. Kyle Kuzma lisas 20 silma.