Kergejõustiku Eesti sisemeistrivõistluste teine päev.Foto: Robin Roots
Kergejõustik
18. veebruar 2018, 18:46

Sel nädalavahetusel peetakse Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised meistrivõistlused. Kuidas läheb Ksenija Baltal ja teistel enne MMi? Õhtuleht hoiab silma peal!
17:28
Deivil Tserp

Eesti sisemeistrivõistlused lõppesid kenasti, kui Audentese spordiklubi meeskond koosseisus Sten Ander Sepp, Karl Erik Nazarov, Erik Jagor ja Tony Nõu püstitasid 4 x 400 m jooksus Eesti siserekordi 3.14,81.

16:56

Meeste 3000 m jooksu võitis Allar Lamp ja tuli Eesti meistriks ajaga 8.24,25.

16:42

Meeste kaugushüppe võitis Hans-Christian Hausenberg tulemusega 7.54. Eile võitis ta 60 m jooksu isikliku rekordiga 6,89.

16:27

Naiste 60 m tõkkejooksu võitis Diana Suumann, kes kordas isiklikku rekordit 8,35.

16:17

Meeste 60 m tõkkejooksu võitis Johannes Treiel ajaga 7,95. Teiseks tuli vanameister Andres Raja, kes läbis distantsi 8,13ga. Kolmas oli Janek Õiglane 8,20ga.

15:51

Naiste teivashüppe võitis Marleen Mülle, kes ületas 3.85. Suursoosik Reena Koll sai nulli. Tema algkõrgus oli 4.00.

14:39

Naiste 3000 m jooksu võitis Laura Maasik ajaga 10.14,32.

14:36

Ksenija Balta hüppab kuuendas voorus 6.48 ja võidab kuldmedali avavoorus kirja saadud 6.63ga. Hõbemedali teenib Tähti Alver Isikliku rekordiga 6.36 ja pronksi Merilyn Uudmäe 6.12ga.

14:27

Viiendal katsel tõukab Ksenija Balta paku tagant ja saab kirja 6.23.

14:24

Meeste 800 m jooksu võitis Sten Ütsmüts ajaga 1.55,36.

14:21

Naiste 800 m jooksu võidab Helin Meier ajaga 2.13,84.

14:20

Ksenija Balta astub neljandal katsel üle. Tähti Alver parandab oma tulemust - 6.31.

14:08

Ksenija Balta näitab, et vorm on hea. Kolmandal katsel hüppas ta 6.53.

14:07
Õilme Võro võitis 200 m jooksu. (Robin Roots)
14:00

Ksenija Balta astub teise katse üle, Tähti Alver hüppab 6.22.

13:53

Naiste kaugushüpe on alanud ja Ksenija Balta teeb kohe esimesel katsel pika hüppe - 6.63. Hea hüppe teeb ka Tähti Alver, kes saab kirja 6.26.

13:42

Oleme lugejatele võlgu ka naiste ja meeste käimise võitjad. Õrnema soo esindajatest võitis 3000 m käimise 15aastane imelaps Jekaterina Mirotvortseva ajaga 14.19,87. Meeste 5000 m käimises oli parim Virgo Adusoo 23.16,66ga.

13:35

Meeste kõrgushüppes noppis järjekordse meistrikulla Karl Lumi, kes ületas 2.10.

13:31

Meeste 200 m jooksu võitis kindlalt Tony Nõu, kes püstitas isikliku rekordi 21,59. Eile triumfeeris ta kaks korda pikemal võistlusmaal samuti oma sisetippmargiga 47,32.

13:20

Vahepeal ka võistlusväliseid uudiseid, mis peaks spordisõpradele huvi pakkuma. Täna saabusid Lõuna-Aafrika Vabariigist pikast treeningulaagrist 400 m tõkkejooksja Rasmus Mägi ja mitmevõistleja Grit Šadeiko. Mõlemad jätsid sisehooaja vahele ja valmistuvad välihooajaks, mis kulmineerub augustis EMiga.