Steven Davies (vasakul) tähistamas oma tabamust.Foto: ANDREW YATES
18. veebruar 2018, 20:16

VIDEO | Tottenhami staarid jäid kolmanda liiga tiimi vastu hätta

Jalgpalli Inglismaa karikasarjas ei suutnud hirmsas hoos olev Tottenham täna võõral väljakul enamat 2:2 viigist tugevuselt kolmanda liiga satsi Rochdale'i vastu. Suuremas osas varumehi mängitanud Tottenham jäi tagaajaja rolli avapoolaja lõpus, kui suurepärase kontrarünnaku lõpetas täpselt 33aastane ründaja Ian Henderson. Teisel poolajal saatis Mauricio Pochettino viimaks väljakule ka oma raskekahurväe, eesotsas Erik Lamela, Dele Alli ja Harry Kane'iga ning 59. minutil viigistas Lucas mänguseisu ning kohtumise 88. minutil tundus võit juba kindel olevat, kui Kane realiseeris 11meetri karistuslöögi.Ometi jäi kohtumise lõppsõna võõrustajatele, kellele kindlustas kordusmängu Wembley'l vahetusest sekkunud Steven Daviese 90+3. minuti viigivärav. Veerandfinaalpaarid:Manchester United - Brighton & Hove AlbionLeicester City - ChelseaWigan Athletic/Manchester City - SouthamptonSheffield Wednesday/Swansea City - Rochdale/Tottenham HotspurKohtumise t