Rain Veideman.Foto: Alar Truu
18. veebruar 2018, 21:04

Üleplatsimeheks tõusnud Veideman vedas Udine lisaajal väärtusliku võiduni

Itaalia korvpalli esiliiga idadivisjoni 22. voorus sai Rain Veidemani koduklubi Udine lisaajal raske 80:73 võidu Verona üle. Avaveerandi 24:15 võitnud Udine suurendas oma edu ka teisel veerandajal ning poolajapausile mingi nende 38:23 eduseisus. Kolmandal veerandajal vähendasid vastased vahe 11 punkti peale ning tormilise viimase neljandikuga mängiti see ka tagasi ning seisul 68:68 ootas ees lisaaeg. Üleajal oli rohkem jõudu kodus mänginud Udinel, kes noppis vajaliku 80:73 võidu.Algkoosseisus alustanud Veideman viibis väljakul 27 minutit ning tõi üleplatsimehena 21 punkti (kahesed 8st 2, kolmesed 9st 4). Lisaks kogunes eestlase kontosse 2 lauapalli ning 1 korvisööt. Udine tõusis võiduga esiliigas 16 meeskonna seas kolmandale positsioonile.