Cristiano Ronaldo arvele jäi sel korral üks tabamus. Foto: JON NAZCA
19. veebruar 2018, 08:00

VIDEO | Madridi Real kõmmutas viis väravat, kuid vastane ei jäänud palju maha

Eile õhtul peetud Hispaania kõrgliiga kohtumises alistas Madridi Real võõral väljakul koguni 5:3 Real Betisi.

Kodumaal alles neljandat kohta hoidev Madridi tippklubi on viimastes kohtumistes oma mängumootori taas nurruma saanud, vähemalt rünnakul. Juba teist mängu järjest löödi vastaste võrku viis palli, tõsi, enda puurist on tulnud välja noppida samuti üsna palju.

Eilses kohtumises läks paugutamiseks teisel poolajal. Marco Asensio viis küll Reali 11. minutil juhtima, kuid pausile minnes oli hoopis Betis 2:1 peal. 33. minutil viigistas Aissa Mandi ning vaid mõned hetked hiljem suunas palli oma väravasse Nacho.

Riietusruumidest naastes aga Real midagi juhuse hooleks ei jätnud. 50. minutil tõi Sergio Ramos tabloole 2:2 ja 59. minutil viist Asensio külalised taas juhtima. Cristiano Ronaldov värav 65. minutil viis külalised juba 4:2 juhtima.

85. minutil tõi Betis taas mängu veidi ärevust, kui vahe vähendas minimaalseks Sergio Leon. Realil oli aga vastus olemas, teisel üleminutil vormistas Karim Benzema lõppseisuks 5:3.