Lionel Messi.Foto: MATTHEW CHILDS
20. veebruar 2018, 23:40

NII SEE JUHTUS | Sport 20.02: Chelsea ja Barcelona võitjat ei selgitanud, Ilvese võistlus läks aia taha (5)

Pyeongchangi taliolümpial oli täna kavas kahevõistlejate suure mäe võistlus, kus Kristjan Ilves esines tagasihoidlikult, saades 28. koha. Muus spordis alistas Anett Kontaveit Dubai tenniseturniiri avaringis Samantha Stosuri.Jalgpalli Meistrite liigas alistas Müncheni Bayern 5:0 Besiktase, Londoni Chelsea ja Barcelona tegid Inglismaal 1:1 viigi.
23:39

Sellega tänaseks lõpetame, head ööd!

23:39

23:31

88. minutil lööb enda teise ja Bayerni viienda Robert Lewandowski.

23:27
LEWANDOWSKI VÄRAV
23:26
MESSI VÄRAV
23:22

Bayern 4, Besiktas 0, autoriks Robert Lewandowski.

23:18

Ja Messi lööb oma elu esimese värava Chelsea vastu ning viigistab mänguseisu 1:1.

23:14
WILLIANI VÄRAV
23:13
MÜLLERI TEINE VÄRAV
23:09

65. minutil lööb Bayern oma kolmanda. Oma teise tabamuse sepistab Thomas Müller.

23:06

62. minutil läheb Londoni Chelsea juhtima. Kui avapoolajal lõi Willian kahel korral posti, siis nüüd on brasiillane täpne!

23:03
COMANI VÄRAV
22:56
VÄRAV

Bayern lööb 52. minutil teise, täpne on Kingsley Coman.

22:43
22:43
22:32
MÜLLERI VÄRAV

22:28
VÄRAV

43. minutil saab Bayern viimaks oma tahtmise, kui täpne on Thomas Müller.