Wigani mängija Dan Burn tähistas edasipääsu koos fännidega.Foto: CARL RECINE
20. veebruar 2018, 07:43

Mis juhtus? Manchester City kaotas Inglismaa kolmanda liiga klubile ja pudenes karikasarjast

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste kaheksandikfinaalis sündis esmaspäeva hilisõhtul suurüllatus. Kõrgliiga kindel liider Manchester City kaotas võõrsil tugevuselt kolmandas liigas mängivale Wiganile 0:1 ja langes karikasarjast välja.

Man City sõitis Manchesterist 25 km kaugusel asuvasse Wiganisse korraliku staariarmeega, aga esimese poolaja teisel lisaminutil jäädi vähemusse. Paha teoga sai hakkama Fabian Delph, kes sõitis sisse Max Powerile ja sai punase kaardi.

Kohtumise ainsa värava lõi 79. minutil Põhja-Iirimaa ründaja Will Grigg. Wigan kohtub veerandfinaalis Southamptoniga.

Pärast kohtumist tormasid Wigani fännid väljakule ja üks neist soovis arveid klaarida City staari Sergio Agüeroga. Pärast väikest tõuklemist olukord rahunes, aga Wigani tegematajätmisi hakkab uurima Inglismaa jalgpalliliit.

Sergio Aguero (keskel). Foto: OLI SCARFF