Anett Kontaveit kohtumises Samantha Stosuriga mänguhoos.Foto: AFP/Scanpix
20. veebruar 2018, 15:30

Anett Kontaveit alustas Dubai turniiri võiduga (1)

Eesti esitennisist Anett Kontaveit alustas Dubai turniiri edukalt, alistades pärast 1:6 kaotatud avasetti austraallanna Samantha Stosuri kahes järgmises setis 6:2, 6:4.

Mängu algus meenutas eelmisel nädalal toimunud Doha turniiri, kus Kontaveit sai kohe esimeses ringis kindla kaotuse, võites prantslanna Alize Cornet' vastu kokku vaid kolm geimi. Nüüd kaotas ta seisult 1:1 viis geimi järjest.

Õnneks suutis Kontaveit teise seti alguses oma servi hoida ning pikas geimis murda vastase oma seisuks 3:1. Seti viimases geimis tuli veel üks murdmine.

Kolmandas setis teenis eestlanna seisul 5:2 vastase servil matšpalli, kuid ei suutnud seda realiseerida, kaotas geimi ja takkapihta enda omagi. Seisul 5:4 jäi Kontaveit taha 15:40, kuid võitis vastase servil siis neli punkti järjest ja matš saigi läbi!

Teises ringis kohtub Kontaveit jaapanlanna Naomi Osakaga, kes lülitas tulemusega 6:2, 6:2 konkurentsist kaheksandana asetatud prantslanna Kristina Mladenovici.