David De Gea päästis Manchester Unitedi mitmel korral. Foto: JUAN MEDINA
21. veebruar 2018, 23:41

NII SEE JUHTUS | Meistrite liiga kaheksandikfinaalide avavoor lõppes, Eesti suusatajad end ületada ei suutnud (9)

Pyeongchangi taliolümpiamängud hakkavad jõudma lõpusirgele, jäänud on veel viis võistluspäeva ning eestlaste etteasteid jääb küllalt väheks. Täna võisteldakse murdmaasuusatamise sprinditeates, Eesti on üles andnud Marko Kilbi ja Karel Tammjärve, nad võistlevad kell 11.15 algavas teises poolfinaalis. Algselt oli plaanitud ka naiskonna startimine, kuid see jääb Anette Veerpalu juba olümpia alguses tabanud haiguse tõttu ära. Teistelt aladelt pakuvad kindlasti põnevust hokiturniiri veerandfinaalid.
23:40
SPORDISÕBER

Ühtlasi siit ka tänaseks lõpetame. Head ööd!

22:32

Sevillal oli hiilgav šanss, aga ei! 0:0 pealt minnakse poolajale. Teises kohtumises Šahtjor 0, Rooma 1. Samuti poolaeg kohe käes.

22:28

Kuid väravata me ei jää! Roma pääseb 41. minutil 1:0 juhtima.

22:24

Päris hea!

22:10

Siikohal, kus mõlemad mängud jätkuvalt 0:0 püsivad, tuletame meelde, et senistes kaheksandikfinaalides on kõige väiksema skooriga mäng lõppenud 1:1. Aga kahel korral on löödud ühes matšis lausa 5 väravat. Vaatame, kuidas täna.

22:03

Veerand tundi on mõlemas matšis möödunud. Väravad siiani löömata!