Reali mehed tähistavad väravat. Foto: SUSANA VERA
21. veebruar 2018, 22:00

VIDEO | Cristiano Ronaldota läbi ajanud Madridi Real sai muretu võidu

Samal ajal kui käimas on Meistrite liiga kohtumised, pidas Madridi Real tagantjärgi ära 24. vooru matši koduses sarjas. Võõral väljakul saadi 3:1 jagu Leganesist.

Reali meeste jaoks algas kohtumine väikse ehmatusega, sest juba 6. minutil pääsesid võõrustajad juhtima. Pikaks aga pidu ei kujunenud, juba 11. minutil viigistas Lucas mänguseisu. Poole tunni möödudes haaras Madridi tippklubi juba ohjad, kui täpne oli Casemiro.

Leganes ei murdunud, ent erilisi võimalusi neil siiski ei tekkinud. Lõppseisu 3:1 vormistas Sergio Ramose 90. minuti penalti. Vaata kohtumise tipphetki:

Kusjuures puhkepäeva sai Cristiano Ronaldo, kes ei kuulunud koosseisugi.

Tänase võiduga tõusis Real liigatabelis kolmandaks. 24 kohtumisega on kogutud 48 punkti, liidrist Barcelonast lahutab 14 silma.