Kaunase Žalgirise fännid.Foto: Martin Ahven
22. veebruar 2018, 23:40

Kaunase Žalgirise fännid said hea uudise: Euroliiga veerandfinaal tuleb aina lähemale!

Korvpalli Euroliigas kaotas Tel Avivi Maccabi võõrsil 69:83 Malaga Unicajale. See oli kahtlemata rõõmus uudis Kaunase Žalgirise poolehoidjatele, sest Maccabi on turniiritabelis nende lähim jälitaja.

Žalgiris hoiab 13 võidu ja 9 kaotusega kuuendat kohta, sama palju võite ja kaotusi on ka Moskva oblasti Himkil. Maccabil on nüüd kaheksandana 12 võitu ja 11 kaotust, Unicaja tõusis 10 võidu ja 13 kaotusega 10. positsioonile. Veerandfinaali pääsevad kaheksa esimest, viimati jõudis Žalgiris kaheksa sekka 1999. aastal, mil Euroliiga lausa võideti.

Loomulikult tuleb Žalgirisel ka ise tubli olla. Neil on põhiturniiril mängida kaheksa kohtumist ja homme sõidetakse külla viimast positsiooni hoidvale Istanbuli Anadolu Efesile (6-16).

Unicaja kasuks tõi Nemanja Nedovic 15 punkti, Maccabi poolelt vastas DeAndre Kane samuti 15 silmaga.

Piraeuse Olympiacos alistas kodus Valencia 80:70. Vassilis Spanoulis säras võitjate poolelt 25 punkti ja 9 resultatiivse sööduga, Nikola Milutinov lisas 15 silma ja 6 lauapalli. Valencia resultatiivseim oli Fernando San Emeterio 19 punktiga.

Olympiacosel on teisena koos 16 võitu ja 7 kaotust, sama seis on ka tiitlikaitsjal Istanbuli Fenerbahcel. Paremini on läinud vaid Moskva CSKA-l (18-5).