Frank Liivak viis Flora juhtima!Foto: Alar Truu
23. veebruar 2018, 22:30

NII SEE JUHTUS | Sport 23.02: Flora mängis edu maha, superkarikas Levadiale! Korvpallikoondis kaotas Kreetal Kreekale

Päev enne Eesti Vabariigi sünnipäeva on Pyeongchangi taliolümpial viimast korda võistlustules laskesuusatajad ning meeste teatesõidus läheb seekord starti ka Eesti koondis. Lisaks näitab olümpiaovaalil oma kiirust Marten Liiv. Väljaspoole taliolümpiat saavad hõisata aga nii jalgpalli- kui ka korvpallihuvilised, sest õhtul selgitatakse Eesti Superkarika võitja (Flora - FCI Levadia) ning lisaks on võistlushoos ka meie korvpallikoondis, kes madistab MM-valiksarjas Kreekaga.
21:50

21:35

21:14

Hops! 2:2! Levadia viigistab, Nikita Andrejev ja Kirill Nesterov!

21:11

20:52

Superkontra Floralt! Alliku murrab äärelt läbi, järgneb täpne sööt Millerile, pall on väravas! 2:0!

Hetk, kui Miller skoori teeb. (Alar Truu)
20:39

52. minutil teenib Liivak penalti ja lööb selle ka Levadia võrku! Flora peal 1:0!

Liivak viis Flora juhtima! (Alar Truu)
20:29

20:26

LÄBI! Eesti korvpallikoondis kaotab Kreeta saarel Kreekale 75:87. Peagi juba põhjalikum analüüs ja asjaosaliste kommentaarid.

20:02

Eesti on tasahilju vastasele lähemale liikunud ning 7.26 enne normaalaja lõppu oleme taga vaid 52:63. Kreeka võtab kohe aja maha, et mitte asja käest lasta. Kõik pole veel kadunud!

19:53

Ja läheb ainult hullemaks! Eesti ei saa mitut puhku palliga üle tuldud, mõnel korral viskelegi, ja Kreeka ei jäta võimalust kasutamata. Vahe kasvab viimaseks veerandajaks juba 22punktiliseks! Valus, ai kui valus!

19:52

Levadia ise pakub oma formatsiooniks üsna tavapärase vaatepildi, aga...

...jalgpall.ee-l on asjast oma arusaam!

19:41

Ai-ai! Kreeklased on väga lõbusalt riietusruumidest välja tulnud. Kaitses jätkatakse sama vihaselt ja sealt tuleb ka veidi konarlik rünnak järgi. Eriti magusalt pääsevad nad esmakordselt kahekohalise punktisummaga ette 6.08 enne kolmanda veerandi lõppu, kui korvikohalt surub alley-oop'ist palli korvi Ioannis Bourousis ise. 44:34!

19:36

Algas jalgpalli superkarika finaal, Flora vs Levadia.

Algkoosseisud. (Kuvatõmmis)
19:18

Poolaja lõpp vajus Eestil veidi ära. Vahe kasvas juba kaheksale ja Kreeka oli oma mängu juba korralikult jooksma saanud. Õnneks meie mehed ei lasknud puhtalt tahtejõu pealt vastast siiski minema. Poolajaks kreeklaste edu 35:29. Väga korralikult pigistatakse meid kaitses!

19:08

Õnneks saame sabast kinni ja ära kreeklasi ei lase. Ise oleme jätkuvalt rünnakul veidi hädas, kuid kaitses oleme praegu hästi pidama saanud, ka korvi alt, kuhu Kreeka on hakanud rohkem toppima. 30:27 Kreeka peal, 2.49 poolajani.