Tuline vastasseis: Flora vs Levadia.Foto: Alar Truu
23. veebruar 2018, 21:33

SUUR GALERII | Aasta esimese karika võitis Levadia, kes murdis penaltiseerias Flora vastupanu (1)

Jalgpallihooaja esimene tiitel ehk superkarikas kuulub Levadiale, kes sai täna Lilleküla jalgpallihallis penaltiseeria järel jagu Florast.

Avapoolaega domineeris küll Levadia, kuid esimese 45 minutiga keegi väravani ei jõudnud. Pausilt saabunud Flora oli veidi teravam ja 51. minutil teenis Frank Liivak penalti, mille ta minut hiljem ise realiseeris. 66. minutil algatas hea vasturünnaku Rauno Alliku, kes andis täpse söödu värava ees oodanud Martin Millerile, kes omakorda skoori kahekordistas.

Levadia polnud oma viimast sõna veel siiski öelnud, sest 84. ja 87. minutil olid täpsed Nikita Andrejev ja Kirill Nesterov. Normaalaeg lõppeski 2:2 viigiga ning järgnenud penaltiseerias oli Levadia oma konkurendist üle numbritega 4:3.

Tuline vastasseis: Flora vs Levadia. Foto: Alar Truu

Esimest korda Eesti jalgpalli ajaloos mängiti superkarikas välja sisetingimustes.