Himki külastas äsja ka Tallinnat. Foto: Martin Ahven
23. veebruar 2018, 21:16

Himki sai Panathinaikose üle vägeva võidu, Žalgiris alistas tabeli viimase

Korvpalli Euroliigas võitis Moskva oblasti Himki koduväljakul 78:61 lähikonkurenti Panathinaikost. Leedu au ja uhkus Kaunase Žalgiris alistas samal ajal 86:70 tabeli viimase ehk Istanbuli Anadolu Efesi.

Himki sai juba avaveerandil sisse hea hoo ja kümne minuti järel juhiti 24:18. Poolajaks kasvas edu juba 46:31. Ka teisel poolajal ei suutnud kreeklased mängu pööret tuua.

Himki parimana viskasid Aleksei Šved 20 ja Anthony Gill 16 punkti.

Žalgiris kaotas Istanbulis küll avaveerandi 21:23, kuid juba poolajaks saadi sisse soliidne 45:36 edu, mida enam maha ei mängitud. Aaron White viskas võitjate kasuks 15 ja Brandon Davies 12 punkti.

Nii Žalgirisel, Panathinaikosel kui Himkil on tabelis kirjas 14 võitu ja 9 kaotust, samas järjekorras hoitakse vastavalt neljandat kuni kuuendat kohta.