Saskia Alusalu Pyeongchangi olümpiamängude avamisel.Foto: Reuters/Scanpix
24. veebruar 2018, 21:33

NII SEE JUHTUS | Sport 24.02: Kärp tegi pidupäevale ilusa sissejuhatuse, Alusalu pani veel vingema punkti (4)

Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Pyeongchangi olümpiamängudel olid Eesti sünnipäeval võistlushoos kolm kaasmaalast. Algo Kärp ja Andreas Veerpalu tegid väga südi sõidu meeste 50 km ühisstardist klassikasõidus. Kiiruisutaja Saskia Alusalu ületas aga kõiki ootusi, kui tuli naiste ühisstardist sõidus neljandaks! Loomulikult hoiame silma peal ka teistel tähtsamatel sündmustel. Jääge meiega!
21:33

Sellega tänaseks lõpetame. Ilusat juubelipidustuste jätku!

18:17

Liverpool asus 57. minutil Roberto Firmino tabamusest küll 3:0 juhtima, kuid kaks minutit hiljem vähendas Michail Antonio West Hami kaotusseisu taas 1:3-le.

18:08

51. minutil läheb Liverpool 2:0 juhtima. Alex Oxlade-Chamberlaini ilusa eeltöö sepistab väravaks ei keegi muu kui Mo Salah.

17:34
OLÜMPIA

17:31

Liverpool asus kohtumist West Hami vastu juhtima 29. minutil, kui täpne oli Emre Can.

16:41
JÄÄHOKI

16:26
JÄÄHOKI

2.05 on minna kui Tšehhi viskab oma neljanda. Kanada 6, Tšehhi 4.

16:22
JÄÄHOKI

Pronksimängus on varsti keeruline väravatel näpuga järge pidada, Kanada 6, Tšehhi 3, valitseb hetkel tablool. Mängida 3.34.

16:15

16:12
KIIRUISUTAMINE

16:08
JÄÄHOKI

Aga siiski! Tšehhide värav ei loe, sest ründajad segasid väravavahti, jätkuvalt 5:2.

16:05
JÄÄHOKI

Nagu traditsiooniks on saanud, Tšehhi vastab KOHE! Kanada 5, Tšehhi 3, mängida 9.11