Kristian Kullamäe tegi hiilgava debüüdi. Foto: Tiina Kõrtsini
25. veebruar 2018, 21:34

NII SEE JUHTUS | Korvpallikoondis tegi Eestile ilusa kingi, Pyeongchangi taliolümpia sai otsa

Kätte on jõudnud Pyeongchangi taliolümpia viimane päev ning Lõuna-Koreas toimub täna täpselt neli medaliala. Jäähoki olümpiafinaalis krooniti lisaaja järel tšempioniks Venemaa koondis, naiste maratonidistantsil võidutses aga 37aastane Marit Björgen, kes Norra ühtlasi medalitabeli tippu tõstis. Kell 17 hakkab Eesti korvpallikoondis MM-valiksarjas madistama aga Iisraeliga. Sellel ja kõigel muul põneval hoiab silma peal Õhtulehe spordiblogi. Jääge meiega!
21:33
SPORDISÕBER

Tõmbame siit tänaseks joone alla. Oli vahva nädal ja olümpiamängud said uhke lõpu. Spordimaailm aga ei peatu ja tuleval nädalal läheb möll ikka rõõmsalt edasi. Head õhtut!

18:42

21,9 sekundit minna ja Iisrael võtab aja maha. Eesti edunumbrid on 78:62! Tuletame meelde, et võõrsil jäid meie mehed Iisraelile alla 20 punktiga. Seda läheb vist natuke raskeks püüda...

18:37

Hakkab ära tulema! Kangur tabab kolmese ja Eesti ees 73:58! Veidi alla 3 minuti minna!

18:31

Oppaa! Järjekordne 5:0 minispurt Eesti poolt ja eduseis kasvanud 68:56 peale! 5.34 lõpuni ja Iisraelil ei jää muud üle, kui juba teist korda sel veerandil aeg maha võtta.

18:28

Kõva võitlus käib! Kummaltki poolt ei taha punktilisa tulla, Iisrael on oma kolm punkti sel veerandil saanud vaid vabavisetest. 6.25 normaalaja lõpuni, Eesti ees 63:56!

18:21

Vägev! Eesti alustab neljandat veerandit 7:0 vahespurdiga ja pääseme ette 63:53! Mäng on meie kätes!

18:17

Väike närv paistab Kullamäel ikkagi sees olevat. Vabavisked 2/0, lisaks on mööda läinud mõlemad väljakult sooritatud visked kolmandal veerandil. Iisrael on aga püsti pannud maa-ala, mis meie mehi veidi rütmist välja lõi. Viimaseks veerandajaks jõudsid külalised vaid kolme punkti kaugusele. Viimast kümmet minutit alustame 56:53 eduseisus!

18:11

Kullamäe on tagasi platsil ja saab suurepäraselt hakkama. Punkte pole lisaks tulnud, kuid rünnak jookseb mõnusalt! 2.57 minna, Eesti ees 52:44!

18:08

Olmre tabab veel ühe kolmese ja nüüd juba 4/4 ja 12 punkti tema arvel! Aga Iisraelil vastus olemas, meie edu 50:44.

18:06

Talts tõmbab meie meeskonna käima. Kahene, järgmisel rünnakul kolmene otsa ja ühe kaugviske lisab ka Olmre. See tõmbab ka rahva käima. 5 minutit minna, 47:40 Eesti peal!