Korvpall

Eesti resultatiivseimaks tõusnud Sten Olmre: mängisime Eesti eest! 

Ats Kuldkepp, 25. veebruar 2018, 19:24
Sten Olmre.Foto: Tiina Kõrtsini
Eesti korvpallikoondis võttis Saku suurhallis 2019. aasta MM-valikturniiri raames vastu Iisraeli ja alistas vastased koguni 78:62. Eesti resultatiivseimaks kerkis mõneti ootamatult TTÜs mängiv Sten Olmre, kes tabas neli kolmest ja tõi kokku 16 punkti.

Kaks päeva tagasi Kreekas oli pilt vastupidine. 23aastane tagamees tegutses platsil ebakindlalt ja jäi kreeklaste kaitse vastu hätta. Täna sai ta tegutseda viskava tagamängija positsioonil, mitte ei pidanud mängu juhtima.

Samal teemal

"Ma ei ole harjunud sellistes kohtades mängima ja Kreeka vastu ei õnnestunud tõesti kõige paremini. Aga iga päev on erinev. Ei tohi põdema jääda. Tundsingi ennast mugavamalt kui Kreeka vastu. Sain mängida oma positsiooni. Õnnestus," rääkis Olmre pärast kohtumist.

"Asi pole selles, et ma ei taha mängujuht olla. Koondises sellist asja ei ole, et ei ole tahtmist. Tuleb lihtsalt oma võimalus ära kasutada," lisas ta.

"Võidu võti oli kaitsemäng, agressiivsus. Kui laseme visata 60 punkti, võime kõigiga mängida. Oleks Kreekas lasknud ka 60 punkti visata, võinuks seal ka vabalt võita. Tegemist oli kahtlemata olulise mänguga. Mängisime Eesti eest, eile oli ju riigi 100. sünnipäev ka," sõnas Olmre.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee