Saalijalgpall. Foto: Sergei Stepanov / EJL
27. veebruar 2018, 14:30

Õhtuleht toob pingelised saalijalgpalli poolfinaalid otsepildis huvilisteni

Betsafe saaliliigas on sõelale jäänud neli meeskonda. Sel nädalavahetusel alustatakse kahe võiduni peetavate poolfinaalseeriatega.

Otse poolfinaali pääsenud tänavune põhiturniiri võitja ja 2016. aasta meister Tallinna FC Cosmos läheb vastamisi Viimsi FC Rinopaliga (põhiturniiri 4. koht), kes oli veerandfinaalseerias üle Tartu Ravens Futsal EMÜ SK-st. Samuti otse poolfinaali pääsenud tiitlikaitsja Narva United FC (põhiturniiri 2. koht) peab rinda pistma viimati 2015. aastal meistrivõistlustel triumfeerinud Tallinna SK Augur Enematiga (põhiturniiri 3. koht), kes oli veerandfinaalis parem Tartu Maksimumist.

Narva United – SK Augur esimene kohtumine peetakse reedel, 2. märtsil kell 20 Narva Spordikeskuses. FC Cosmos – FC Rinopal lähevad esimest korda vastamisi laupäeval, 3. märtsil kell 20.15 Kehra Spordikompleksis.

Kõiki poolfinaal- ja finaalseeria mänge näitab otsepildis Õhtuleht.ee.

Betsafe saaliliiga poolfinaalid:

Laupäev, 3. märts kell 20:15 Tallinna FC Cosmos - Viimsi FC Rinopal, Kehra Spordikompleks

Laupäev, 10. märts kell 18:30 Viimsi FC Rinopal – Tallinna FC Cosmos, Viimsi Kooli Spordikompleks

Tallinna FC Cosmos - Viimsi FC Rinopal paaris vajadusel toimuva kolmanda mängu aeg on selgumisel

Reede, 2. märts kell 20:00 Narva United FC - Tallinna SK Augur Enemat, Narva Spordikeskus

Reede, 9. märts kell 19:30 Tallinna SK Augur Enemat – Narva United FC, Kristiine Spordihall

Reede, 16. märts, kell 19:30 Narva United FC - Tallinna SK Augur Enemat, Narva Spordikeskus (vajadusel)

31. märts – 1. aprill

Betsafe saaliliiga 3. koha mäng (poolfinaalide kaotajad mängivad omavahel põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul)

Finaalseeria:

31.03-1.04 Finaali 1. mäng

7.-8.04 Finaali 2. mäng

14.-15.04 Finaali 3. mäng

21.-22.04 Finaali 4 mäng (vajadusel)

28.-29.04 Finaali 5. mäng (vajadusel)

Esimene, kolmas ja vajadusel ka viies mäng mängitakse põhiturniiril kõrgema koha saavutanud võistkonna koduväljakul, teine ja vajadusel ka neljas mäng mängitakse põhiturniiril madalama koha saavutanud võistkonna koduväljakul