Pyeongchang 2018

Eesti Meedia ja ERRi tüli kogub uusi tuure. Advokaadid möllavad, EOK ei sekku

Siim Kera, 27. veebruar 2018 19:09

33 KOMMENTAARI

j
Jumal, Sa näed ja ei mürista!/ 28. veebruar 2018 10:19
Lasteaed. Kaljuveeril võeti mingi mänguasi ära ja nüüd vaja "isadele" kaevata, et see tegi. Mind üldse ei huvita, kas ETV kasutas logo, mütsi või kasukat.... Kas infot jagati parkimisplatsil, suusamäel või saunas... Mina sain kogu info enda makstud televisiooonist, mis oli minu jaoks piisav.... Piinlik oli, et riigitelevisioonis pidi riigi president andma intervjuu kuskil nurga taga.... Aga tema koht intervjuusid jagada ongi riigitelevisioonis, mida maksumaksja üleval peab. Teine aspekt, et miks ETV ei omandanud ülekandeõigust? Siis me ei oleks jälle rahul olnud, et maksumaksja raha kulutatakse teisejärguliste sportlaste peale...
Olin ja olen jätkuvalt seisukohal, et olümpia koht maksumaksja raha eest ülal peetaval meediakanalil, kes oli, on ja peab jääma vabalevisse.
Häbi Kaljuveerile ja tema kompaniile!
e
Elukutseline Setu/ 28. veebruar 2018 14:09
Asi ei ole selles, kas vaatajaid huvitab see mida ERR kasutas või ei kasutanud. Asi on selles, et see maksumaksjate poolt ülalpeetud organisatsioon võiks/peaks aru saama, et seadused, lepingud kehtivad ka nende jaoks. Või peabki kehtima selline õiguslik nihilism, et teevad mis tahava, sest nemad on riigi kanal?
v
vaataja/ 28. veebruar 2018 09:36
Kahjuks kanal 2 ei suutnud heal tasemel ülekandeid kommenteerida seetõttu vaatasin hoopis Eurospordi kanalit, vanasti ETV oli küll tasemel ülekannetega.
e
ERR-i/ 28. veebruar 2018 09:28
käitumisest küll ei saanud aru, sest miks oli vaja saata sinna Säärits koos jooksupoistega, kes tootsid
täiesti mõttetuid intervjuusid sportlastega, kes kord juba olid oma mõtteid väljendanud Eest Meedia vahendusel. Midagi sellist , mis oleks eristuv ja uudne seal kahjuks ei toodetud. Peale selle veel hakata vaidlema ROK-i poolt kehtestatud reeglitega on ikka midagi sellist, et kohe häbi hakkab. Err-i käitumisest paistab välja, et ei saada siiani aru, millega hakkama saadi. Kes selle rahvusvahelise mainekaotuse eest ERR-is vastutab? Nagu ikka mitte keegi, sest pole harjutud aumehelikult käituma ja omi vigu tunnistama. Sporditoimetuse juht oleks pidanud juba ammu aumehelikult tunnistama, et rikkusime reegleid ja seoses sellega võtan vastustuse ja astun tagasi.
V
.../ 28. veebruar 2018 10:09
Vaat, Eesti Meediat, kui erakanalit, näeb raha eest, ERR on vabalevis riigikanal. Kui nüüd tädi Maali tahab AK spordis kuulda, mis meie sportlased rääkisid, siis ta peab seda saama. Ega siis kanalite erinevuse tõttu ei muutu sportlase tulemus ja jutt.
j
JU siis/ 28. veebruar 2018 09:04
ikka oli põhjust, lambist ikka kedagi tänavale ei visatud. Võõrad suled olid ikka ägedamad, kui omal pee paljas.
j
Jürka/ 28. veebruar 2018 09:04
Kui riigitelevisioon nii kehvake, et ei jõua endale ä´ülekandeõigust osta, siis ärgu ennast teiste sulgedega ehtigu.
a
Andrus/ 28. veebruar 2018 08:52
Eesti meedia - huvitav, kuidas need raiped ilma minu ja teiste eestlaste loata kasutavad sõna eesti. See saadab vale signaali välja, just nagu oleks eesti ametliku meediaga ja esindab eestlaste vaateid. Reaalsuses pole aga sellel eestimaaga ja eestlastega suurt sidet.
k
Küll ei tea mis võinuks ülekannetes paremini teha, aga Kaljuveer oli ja on ikka sama kehvake kui varem./ 28. veebruar 2018 08:10
Kui eneseimetleja teeb-juhib saadet, siis on nii et: vaata, vaata mind... Ettevalmistus oli nigel ja saamatus ilmne. Ja milleks oli vaja mitut "hääletoru" väikse Eesti kohta, liiati kui meie tegijad seekordki tagasihoidlikud olid.
n
nii/ 1. märts 2018 09:28
Sedaviisi ongi, et Eesti ajakirjanduses tõstavad end lõputult esile, teisi jõhkralt halvustades alla keskpärasuse tasemega eneseimetlejad ja enda piiratusele kiidulaule laulvad kitupunnidest toimetajad. Vastik on, kuida meedias hõisatakse nagu Saaremaal Oma Saar, et Saarte Hääl teeb kõik valesti ja Võrumaal sama hädakisa, Lõunaleht on hambuid pidi sääres Võrumaa Teatajal. Nii saarel kui kagueestis käivad lehekaklejad kohtuid pidi kaeblemas ja kitumas, et konkurent rikub seadust. Ise olles ebaausamad kui nende kaevatav. Kui tillukeste lehtede labasus jääb Eestisse ilkumiseks, siis Eesti Meedia ja ERR oma totrustega on ületanud kõrgelt rahvusvahelised piirid ja jätavad väga-väga madala mulje riigi teleajakirjandusest. Ja eestlastest tervikuna. EOK teeb õigesti, et rumalustesse ei sekku. Palju mõtteainet ajakirjaniikke koolitavale TÜ-le. Eetikat polegi või?
28. veebruar 2018 06:27
Miks me loeme vaid firma nimedest ja mitte isikutest kes firma moodustavad ja ostuseid vastu võtavad? Miks me loeme vaid nende firmade kõneisikute või palgatud esindajate nimesid aga mitte nende nimesid kes on selle konflikti taga?On teil seal midagi häbeneda, härrased?

o
Oviar/ 28. veebruar 2018 05:06
Suurimat ussi kui Eesti Meedia annab leida! Kõigepealt pidid olümpiamängud olema vabalevis! Kes andis neile õiguse lahkuda vabalevist enne olümpiamänge? Sellest need probleemid ju hakkasid. Kuidas Soome täitis selle nõude ja oli vabalevis? Meil aga põhjendati aga mingite MUX-idega, et territoorium on 90%-ga täielikult kaetud! Muudkui valetavad! Tegelikult see nii ei olnud ju tagatud!
k
Kas ikka on?/ 27. veebruar 2018 23:27
Aga millisest võistlusest ETV ülekande tegi? Ega see, et EM ostis endale ülekandeõiguse ei tähenda, et teised meediaettevõtted ei tohi olümpiamänge kajastada. Kas siin pole mitte keegi endast Jumalat hakanud kujutama? Lisaks yahaksin teada, kelle teene on see, et soomlaste YLE kanalilt lõpetati paar päeva enne OM-i lõppu ülekannete näitamine? Kui see on ka EM-i "teene" siis tuletan neile meelde, et ma olen operaatorile maksnud selle eest, et ma näeksin YLE 1 ja YLE 2 kanaleid ja mingil jupijumalal ei ole küll õigust minult seda võimalust ära võtta. Ma tahtsin sealt vaadata nende alade ülekandeid, mida EM enda kavasse ei võtnud. Mis õigusega nad siis minul nende vaatamist keelata saavad? Kui see oli EM-i süül, siis tahaksin kohtult kuulda arvamust sellise käitumise kohta.
j
Jüri/ 27. veebruar 2018 22:55
Enam ei saa üldse aru - kas olümpiarõngaste ekraanil näitamise eest tuleks ROK'ile maksta?
Siis peaks ju suvalise firma logo näitamise eest ka sellele firmale maksma?
d
Discoveryst näitas.../ 27. veebruar 2018 21:30
ERR ja professionaalid? Kui ei suutnud OM ülekannete eest maksta, siis pidagu reeglitest kinni. Omalajal oli Kaljuveeri Jalgpallistuudio samuti kordades parem, kui Süvari juhitav.
m
Meedia---möl--aka-d kaklevad/ 27. veebruar 2018 21:27
Mind huvitab, kumb neist meediamöl--a--katest maksab kinni telekanali tasud? Ja kahjutasu lisaks rikutud olümpia eest
l
litsents ära võtta/ 27. veebruar 2018 20:24
autoriõiguse pahatahtlik rikkumine ja eesti maine kahjustamine ROKis on tõenäoliselt piisav ERRilt saadete avaliku levitamise ehk eetrilitsentsi äravõtmiseks. Järelvalve peaks ajakirjanduses avaldatu põhjal tegutsema
n
Näh/ 27. veebruar 2018 22:36
Eesti meedia ketikoer klähvib! Määrige pähe endale see saastakanal 2. Pole seda vaadanud ega hakkagi vaatama!!!
r
Reeglid reegliteks,/ 27. veebruar 2018 19:55
aga ülekanded olid alla arvestuse ja see töö tulnuks siiski jätta ERR-i professionaalidele.
t
tugitoolisportlane/ 27. veebruar 2018 19:35
Mina vaatasin ülekandeid Eurospordi vahendusel, sest Eesti Meedia võistluste ülekannetel ei ole korralikke kommentaatoreid. Müts maha Margus Uba ja Timo Tarve ees, kes on endale selgeks tei nud erinevate spordialade spetsiifika ja nende kahe tiimitöö on nauditav. Ülejäänu oli ebaprofessionaalne, vaatamata sellele, et kaasatud olid eksperdid (näiteks Kaarel Nurmsalu), kui tal oleks lastud rohkem rääkida. Koolitage ikka enne reporterid välja ja siis hakake ülekandeid tegema.
n
28. veebruar 2018 12:32
Nimetatud reporteripaar jäi alla ERRi reporteritele. Üksi nimi ei tee mehest tasemel reporterit.

a
27. veebruar 2018 19:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
M
?/ 27. veebruar 2018 21:36
Mis su nimi on? Rebiks ka ühe vulgaarse haiku sellest.
l
Laine Külm/ 1. märts 2018 00:50
s
saagu üle/ 27. veebruar 2018 19:27
Kaljuveeri poolt ikka väga mölaklik käitumine?
M
?/ 27. veebruar 2018 21:35
Mis täpsemalt? Arvan, et sa ei saa elust veel aru ja pead veel lutipudelist piima jooma.
s
27. veebruar 2018 23:30
Sina oled sealt lutipudelist vist Lätist toodut joonud. Tee endale ikka asjad selgeks ja jäta teistele nende arvamuse avaldamise õigus puutumata.
j
Juhani/ 27. veebruar 2018 23:02
aga Kaljupeer ongi ju tuntud mölakas!
j
Juhani/ 27. veebruar 2018 23:03
a
27. veebruar 2018 19:22
Autoriõigustega ollakse hullumas! Kas annate aru ka mida te seal eesti meedias teete? 100% televaatajatest ei oma ega omanud õrna aimugi eesti meedia pealekaebamise põhjustest. Mitte ühelegi vaatajale ei läinud ega lähe ka tulevikus absoluutselt korda udustatud või udustamata logod või uudistesaate loos taustal olevad OM rõngad.
j
Jorma/ 27. veebruar 2018 19:38
Mis need vaatajad siia puutuvad? See ongi tegijate probleem ja kahjuks ERR ei suuda mõista, et nendel mängudel neil sõnaõigust ei olnud.Omast kogemusest võin õelda, et Kanal 2 reegleid teab ja peab ka nendest kinni
e
Et/ 27. veebruar 2018 21:19
ise sealt kambast? Omi peab ikka kaitsma, mis asjad need vaatajad veel on?
K
..../ 27. veebruar 2018 22:29
Kaks logo piastis ja oh isver, EV presidenti intervjueeriti EV maksumaksja ülalpeetava sisuliselt AINSA vabalevi kanali poolt mitte parkimisplatsil, vaid siseruumides. Tõesti tõesti, midagi hirmsat.
m
MadMax/ 27. veebruar 2018 23:47
Reegleid vbõivad teada, aga ise on samasugused mölakad. ROK-i poolt
müüdi õigused klausliga näidata mänge vabalevis. Nägid sa kuskilt vabalevis mänge? Mina ei näinud, näidati ainult maksulistel kanalitel.