Kristjan Kangur.Foto: Martin Ahven
27. veebruar 2018, 20:41

Kalev/Cramo surus TTÜ teisel poolajal põlvili, Kangurilt võimas mäng

Eesti korvpalli meistriliigas sai järjekordse võidu tabeliliider Kalev/Cramo. Kalevi spordihallis alistati eelviimasena jätkav TTÜ 90:63.

Kalevlased kaotasid avaveerandi 20:25, poolajaks jõuti aga 41:40 ette. Vahe tehti sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 19:8 ja lõpus TTÜ enam ohtlikuks ei osutunud.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Bojan Subotic 21 punktiga, aga statistiliselt tegi parima mängu Kristjan Kangur. Eesti koondislane kogus 15 punkti, 10 lauapalli, 3 resultatiivset söötu ja 3 vaheltlõiget. Kanguri efektiivsusnäitajaks jäi 31. Isaiah Briscoe lisas 15 punkti, 6 resultatiivset söötu ja 5 vaheltlõget.

TTÜ eest viskasid Sten Olmre, Norman Käbin ja Levi Martin Giese kõik 11 punkti, hooaega Kalev/Cramo ridades alustanud Matthias Tass piirdus 26 minuti jooksul 7 punkti ja 3 lauapalliga.

Tiitlikaitsja Kalev/Cramo jätkab 19 võidu ja 1 kaotusega kindla liidrina, TTÜ on 3 võidu ja 15 kaotusega eelviimane. Kuuendat ehk viimast play-off'i viivat kohta hoiab praegu Pärnu Sadam (7-12).