Nolan Cressler. Foto: Martin Ahven
28. veebruar 2018, 20:15

Hilja ärganud Rapla peab Tartusse sõitma kuuepunktilises kaotusseisus

Korvpalli Balti liigas veerandfinaalis pakkusid Rapla ja Tartu täna pealtvaatajatele võimsa lahingu, kuid Eesti hilisest sünnipäevast hoolimata sai platsilt võitjana lahkuda vaid üks Maarjamaa sats.Kohtumise alguses said kiiremini oma mängu tööle külalised Tartust. Avaveerand kuulus ülikooliklubile 21:15 ning poolajapausile mindi taaralinlaste 39:32 eduseisus. Samasuguse skeemi alusel tõotas minna ka teine poolaeg, sest viimase veerandaja alguseks oli vahe kärisenud juba kahekohaliseks ning kaheksa minutit enne lõppu sai rääkida juba Tartu 15punktilisest edust. Ometi suutsid koduhallis mänginud Rapla pallurid endas jõudu leida, vähendades nelja minutiga kaotusseisu kahe punkti peale (65:67). Paraku siis nende jaks rauges ning kohtumise lõpp kuulus taas külalistele, kes võõralt väljakult väärtusliku 73:67 võidu said. Võitjate resultatiivseim oli täna kaksikduubliga (21 punkti ja 10 lauapalli) hiilanud vanameister Janar Talts. Rapla tulemuslikuim oli viimase